Žena vyrobila originální doplněk do domácnosti podle jednoduchého postupu

Rady a tipy

Nábytek z betonu je velmi netradiční, zejména je-li umístěn v interiéru, nabízí však nesporné výhody zejména s ohledem na jeho životnost a nosnost. Tento návod vám ukáže, jak si velmi jednoduše vyrobit krásný a dekorativní stolek s betonovou deskou, který se hodí především do zimních zahrad jako funkční úložná plocha pro věší květináče se vzrostlými rostlinami s působivým a na dotek příjemným efektem.

Sporák bude opět téměř jako nový díky domácí čistící směsi

Rady a tipy

Vaříte-li denně a používáte-li k tomu sporák nebo troubu, zaručeně se potýkáte s opotřebením a mastnotou. Většinou čištění zabere hodně času, úsilí a musíte si koupit speciální čistidla, která nejsou ani levná. Mastné usazeniny jsou problém pro každou hospodyňku. Existuje ale způsob, jak se jich zbavit za pouhých 15 minut a bez šíleného úsilí.

Jedlá soda je skvělým pomocníkem na zahradě nejen v boji proti plevelu a škůdcům

Rady a tipy

Jedlá soda je známá. Většina lidí ji zná jako skvělého pomocníka v domácnosti na čistění všeho druhu. Snadno a rychle si pořadí s usazeninami a nečistotami v kuchyni či koupelně, pomůže při praní i s ucpaným odpadem. Mimo to uleví při pálení žáhy a pomůže k zářivějšímu úsměvu. Dnes se podíváme na další velmi širokou oblast jejího využití, a tou je zahrada.

Přimějte orchideje znovu kvést díky několika jednoduchým krokům

Rady a tipy

Každý pěstitel orchideje ví, že tato překrásná rostlinu umí být někdy zrádná. Dokáže pěkně potrápit, hlavně všechny začátečníky, co s jejím pěstováním nemají ještě mnoho zkušeností. Nejčastějším problémem je, že krásně kvete jen chvíli potom, co ji přinesete z květinářství. Až květy ale odkvetou, mnoho pěstitelů si neví rady s tím, jak o orchidej pečovat, aby znovu kvetla.

Rady a tipy

Pračka téměř jako nová díky efektivnímu a zároveň jednoduchému způsobu čištění

Aby vydržela vaše pračka v dobrém stavu, je potřeba ji pravidelně čistit. Mnoho lidí si ale láme hlavu nad tím, jak to efektivně udělat. Nemusíte volit drahé chemické přípravky. Poradíme vám, jak pračku vyčistit jednoduše a levně pomocí obyčejné ingredience, kterou máte zajisté doma. Bude vám stačit obyčejný ocet. Ušetřete spoustu času, energie a peněž a vyzkoušejte tento zaručený způsob.