Autobus nemusí být jenom dopravním prostředkem, ale i místem k bydlení. Tento prošel náročnou rekonstrukcí, která jasně ukazuje, jak se dají některé věci doslova měnit k nepoznání. A že možnost bydlet v něm nemusí znamenat, že si snížíme určité standardy. Je tomu přesně naopak. Interiér vypadá lépe, než celá řada bytů nebo domů.
Místo pro 4 lidi
I když se to nezdá, tak i autobus dokáže nabídnout mnoho prostoru k bydlení. Tento byl upravený tak, aby v něm mohly plnohodnotně žít celkem 4 lidi. Navíc realizace takového domova nebyla nijak drahá. Oproti předraženým domům a bytům vše vyšlo jenom na zhruba 125 000 dolarů. A to opravdu není nijak závratná suma. Zvláště, když se podíváte dovnitř a zjistíte, že byl dokonale zrenovován autobus z roku 1966, který podle některých patřil spíše do šrotu.
Uvnitř je vše, co je potřeba
Jediným problémem bylo to, že autobus je vlastně dlouhá nudle a tomu bylo třeba přizpůsobit rozložení interiéru. To se však povedlo velmi dobře. Jednotlivé místnosti na sebe dobře navazují a rozhodně zde nechybí ani soukromí, ani dostatek prostoru. A je zde vše, co je k plnohodnotnému životu potřeba. Máme na mysli koupelnu s toaletou, ložnice, stejně jako obývací prostor, nebo kuchyni. Skutečně jde o reálné a plnohodnotné bydlení, které ukazuje, že klasické nemovitosti nejsou jedinou volbou.
Nádherná realizace interiéru
Pokud vám přišla částka za rekonstrukci příliš velká, je třeba se podívat dovnitř, jelikož tento obytný autobus vypadá úchvatně. Mimo jiné i proto, že si majitelka najala také architekta, aby jí pomohl. Jak z důvodu estetiky, tak z důvodu praktičnosti. Nyní už je stoprocentně jasné, že to byla správná volba.
Bydlení jí mnoho lidí závidí
Nedivíme se. Stačí se podívat dovnitř a závidíme také. A to jsme si na začátku také říkali, že z autobusu z roku 1966 rozhodně nemůže vzniknout nic, v čem by chtěl člověk dlouhodobě bydlet. Opak je pravdou.