Opuštěný dům se změnil k nepoznání. Po třiceti letech prošel dokonalou rekonstrukcí

Dlouhých 30 let to byl jenom opuštěný dům, ve kterém nikdo nebydlel. A pak přišla jeho rekonstrukce, která mu vdechla nový život. Takto nějak můžeme začít unikátní příběh domu, který se začal psát ve chvíli, kdy ho opustit poslední obyvatel. V tu chvíli se stal domem opuštěným. A to trvalo opravdu velmi dlouho. Celých 30 let na něho nikdo ani nesáhl.

Zvenku vypadal špatně

Stačí se na dům podívat zvenku a bude vám celkem jasné, že rozhodně nevypadá nijak zajímavě. Vypadá jako starý opuštěný dům, který je pro nového majitele spíše noční můrou než radostí.

Interiér na tom není o nic lépe

Nejenom exteriér, ale i interiér vypadá velmi zle. Však se na něho také po desítky let nesáhlo a tomu odpovídá vše, co zde ještě po původní majitelce zůstalo. Zajímavý výlet do minulosti.

Začalo se pracovat

Nová majitelka domu se však nezvládala. Byl to dům po její babičce a ona se rozhodla, že ho nesrovná se zemí, ale že ho zvelebí. A tak se pustila do práce. Nejprve bylo třeba vše vyklidit.

Výsledek překvapil

Podívejme se na stejný dům potom, co byla rekonstrukce u konce. A zase je třeba začít u exteriérů. Původně nevzhledný opuštěný dům nyní vypadá jako velmi příjemné místo pro život. A co až se podíváte dovnitř.

Kompletní rekonstrukce byla nezbytná

Nešlo jenom o to interiér vylepšit. Byla třeba kompletní rekonstrukce, aby interiér vypadal trošku k světu. Vše staré muselo pryč, a to se nahradilo novými věcmi. Jak můžete vidět, byla to ta nejlepší možná volba.

Moderní bydlení

Interiér domu byl zařízen skutečně dokonale, díky čemuž teď vypadá velmi zajímavě a také stylově. Jde o povedené moderní bydlení, které respektuje všechny moderní trendy. Pro mladého člověka ideální.

Prakticky zařízeno

Dům je vybavený nejenom moderně, ale také prakticky. O tom nejvíce vypovídá kuchyně, která je prostorná a nechybí v ní ani dostatečně velký sporák, nezbytné spotřebiče, ale také denní světlo.

Dokonalé bydlení

Jedním slovem nádhera. Tato rekonstrukce jasně potvrzuje, že jakkoliv starý dům nemusí být na odpis. Stačí se pustit do rekonstrukce a výsledek bude brát dech. Souhlasíte?

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]