Se spolehlivou fotovoltaikou Gottwald ušetříte za energii

Máte zvýšené výdaje za energie? Uvažujete o ekologickém zdroji tepla? Pořídit fotovoltaickou elektrárnu si může domácnost pořídit z několika příčin. Ve většině případů je to kvůli celkové úspoře elektrické energie v domácnosti nebo částečnému zajištění tepla a ohřevu vody. Platí, že vhodně zvoleným řešením může domácnost snížit své náklady za energie až o 70 %.

Vyberte si podle svého řešení

Pro vhodně nastavené řešení by měla domácnost kontaktovat specializovanou firmu jako je například fotovoltaika Gottwald, která vám nejen pomůže s instalací fotovoltaické elektrárny na váš rodinný dům ale i s předrealizační fází, která zahrnuje zpracování detailního návrhu fotovoltaiky, komunikaci s provozovateli distribučních soustav, provedení revizního protokolu a vyřízení dotace v programu Nová zelená úsporám.

Ukládejte přebytkovou energii do baterie

Příznivý ekonomický dopad na domácnost bude mít provoz fotovoltaické elektrárny s využitím bateriového úložiště. To vám umožní ukládat vyrobený přebytek elektrické energie, která nebude hned spotřebována. To oceníte v případě, kdy vaše domácnost je v chodu ráno a večer, ale slunce svítí přes den. Bateriové úložiště umožňuje využívat energii v situacích, kdy fotovoltaika nevyrábí elektřinu. 

Fotovoltaickou elektrárnu s ukládáním do baterií nabízí například firma fotovoltaika Gottwald, která nabízí fotovoltaiku od společnosti Alpha Storion. Tato německá společnost získala se svými profesionálními produkty řady STORION první místo ve skupině kompaktních energetických úložišť do 5 kWh v Evropské unii za rok 2018.

Výrobce zajišťuje monitoring stavu fotovoltaiky 

Fotovoltaické elektrárny od společnosti Alpha Storion si také samy zajišťují dálkový dohled, hlášení výrobci o svém stavu a aktualizaci svého softwaru. Díky tomu je zajištěno, že zařízení bude fungovat optimálně a životnost bude dosahovat i více než 30 let.

V případě, že uvažujete o koupi fotovoltaické elektrárny, tak můžete navštívit web pod výše zmíněným odkazem a vybrat si fotovoltaiku podle svého řešení.