Starý vagon posloužil jako skvělé místo k životu. Nechybí mu vůbec nic

Když se řekne starý vagon, představíte si různé přestavby. A tu, ve které se dá i bydlet jste už viděli? Podívejte se. Rozhodně vás zaujme, jelikož pravdou je, že většina přestavených vagonů slouží třeba jako bary nebo kavárny, popřípadě také jako různé umělecké galerie. Že by v něm někdo bydlel, to se často nestává. I proto je tato přestavba tak unikátní.

Jedinečný viktoriánský styl

Už samotný vagon je na první pohled jedinečný. A to jsme ještě ani nenahlédli dovnitř. Jedinečný viktoriánský styl na první pohled vypadá velmi elegantně a luxusně. I proto došlo k tomu, že bylo prioritou při jeho restaurování vše zachovat.

Nádherný je také uvnitř

Starý vagón byl samozřejmě zrestaurován také v interiéru, kde nabídne skvělé bydlení. A to skutečně plnohodnotné, jelikož uvnitř se nachází stejné vybavení, jako v jakémkoliv domě nebo bytě. Vše je navíc laděno do velmi zajímavého viktoriánského stylu, která navozuje pocit, že se vracíme v čase.

I když je to vagón, tak nabídne prostornost

Možná si říkáte, že takový starý vagon má přece jenom jednu nevýhodu. A to takovou, že je malý. Ani to nemusí zase až tak úplně platit. Na délku je dostačující a ani jeho šířka není zase až tak malá. Ostatně stačí se podívat na fotografie. Třeba z obývacího pokoje, kde vidíte police, křesla, krb, stolek a stále celkem velké množství místa, kudy se dá chodit.

Ložnice nadchne každého

Vagon není určený jenom k trávení volného času přes den. Dá se v něm také nocovat. Až uvidíte jeho ložnici, budete závidět tomu, kdo se v něm může vyspat. Kombinace krásy a prostorné velké postele je něco, po čem touží každý.

Kuchyně, která zaujme velikostí pracovní plochy

Když si uvědomíte, že se stále nacházíte ve starém vagonu, rozhodně vás musí zaujmout i to, jak prostorná je v něm kuchyně. Právě díky jeho délce mohla být vybudována také dlouhá pracovní deska. No řekněte sami, máte snad takovou kuchyni u sebe doma?

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]