Bydlení v horách v souladu s přírodou. Majitelé vsadili hlavně na dřevo

Spokojenost s bydlením je spojena i s tím, kde se konkrétní nemovitost nachází. Toto bydlení v horách musí zaujmout každého. Stejně jako majitele dané nemovitosti, kteří se rozhodli bydlet právě v tomto nádherném prostředí. Tomu podřídili vše, co se realizace nemovitosti týkalo.

V krásných rakouských Alpách

Tento dům můžete najít v nádherné přírodě rakouských Alp, které patří mezi nejkrásnější hory v Evropě. Konkrétní oblastí je náhorní plošina Tschengla. I když to na první pohled může vypadat tak, že tento domov je zcela odříznutý od civilizace, opak je pravdou. Pouze 30 minut jízdy se nachází město Feldkirch.

Dřevo v hlavní roli

Bylo jasné, že toto bydlení v horách musí být unikátní i po designové stránce. To proto, aby do okolního prostředí dokonale zapadlo. Proto padla sázka na přírodní materiály, konkrétně potom na dřevo. Tím je celý dům kompletně obložen, a tak nádherně zapadá do okolní přírody, kterou nijak výrazně nenarušuje. Dřevo však hraje hlavní roli i v samotném interiéru.

Malý, přesto velký

Na první pohled může dům působit celkem malým dojmem. Stačí se ale podívat dovnitř a dojde vám, že opak je pravdou. Díky chytrému rozvržení vnitřního prostoru a také díky otevřeným dispozicím vypadá interiér doslova obrovský. I proto je nemovitost vhodná pro celou rodinu, která zde najde dostatek prostoru, ale i dostatek soukromí.

Jednoduchý a čistý design

Tato nemovitost rozhodně překvapí také svou designovou čistotou. Zapomeňte na desítky dekorací a na lapače prachu, nebo na různé kýče z dovolených. Nic z tohoto v tomto interiéru nenajdete. Hlavní důraz byl při zařizování kladený především na designovou čistotu. Nutno říci, že to může někomu připadat až příliš sterilní. Vzhledem k tomu, že se jedná o bydlení v horách, to pouze odkazuje i na čistotu okolní přírody. Stejně jako není narušována ta, nebyl by být ničím neestetickým a moderním narušován ani samotný interiér.

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]