České dveře za rozumné ceny – dveře Solodoor

Solodoor – to jsou české dveře, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Vysoká kvalita, výjimečné zpracování, nadčasový i velmi moderní design. Vsaďte na klasické i netradiční interiérové dveře od české stálice a nešlápnete vedle.

Sháníte interiérové dveře a chcete je, pokud možno, od výrobce, který ví, co dělá? Společnost Solodoor je v současné době jednou z největších českých firem zabývajících se výrobou interiérových dveří – takže se jedná skutečně o sázku na jistotu.

Interiérové dveře ovlivní celý interiér

Bez interiérových dveří se v bytě, ani domě neobejdete. Bohužel mnohdy se na ně díváme jako na samozřejmost. Znáte to – zařizujete interiér, vyřádíte se na zařizování útulné ložnice, stylové koupelny, hodiny strávíte při nákupu textilií a úplně nakonec přijdou na řadu dveře. V tu chvíli na ně mnohdy nezbývají finance ani elán. Stávají se z nich tak opomíjené „popelky“, které nedostanou zdaleka tolik pozornosti, kolik si zaslouží. Jelikož jsou dveře naší slabostí, chceme, aby vždy vypadaly skvěle. Málokdo si uvědomuje, jak mohou interiérové dveře a vkusné dveřní kování ovlivnit vzhled celého interiéru. My jsme tu od toho, abychom vám ukázali, jak důležité jsou.

Dveře Solodoor představují originální českou kvalitu. Historie firmy se píše již od roku 1997, kdy se stala nástupnickou organizací divize Dřevařské výroby SOLO Sušice, a. s. Léta zkušeností se podepsala jak na kvalitě zpracování, inovacích, tak na filozofii značky. Už to, že společnost sídlí v bezprostřední blízkosti malebné Šumavy, bylo od začátku závazkem – důraz na ekologii je pro ni klíčový. Firma Solodoor dostala od Ministerstva životního prostředí ČR prestižní ekoznačku, na kterou je hrdá.

V naší nabídce dveří Solodoor si vybere úplně každý

Firma Solodoor dbá na to, aby uspokojila přání všech zákazníků, a tak nabízí širokou škálu dveří od nestárnoucí klasiky přes modernu až po rustikální kousky. V našem sortimentu najdete Solodoor interiérové dveře plné, prosklené nebo i celoskleněné, elegantní, romantické i minimalistické bezfalcové dveře.

Laminátové dveře Solodoor jsou i po letech jako nové

Významnou otázkou při výběru dveří je i povrch – dáte přednost ekonomické fólii, luxusní dýze nebo odolnému laminátu 3D či CPL laminátu? Zatímco povrchová fólie ušetří vaši peněženku, laminát se může pochlubit tím, že ho nerozhází takřka nic. Laminátové dveře budou vypadat stále jako nové. Klidně na ně mohou dennodenně útočit ostré drápky domácích mazlíčku a děti při svých hrách – laminát bude pořád ve skvělé kondici. A pak tu máme samozřejmě v současné době opěvovanou dýhu – luxusní povrch, který nikdy nevyjde z módy, protože se jedná o skutečné dřevo, které si nejde nezamilovat.

Solodoor POLAR – sněhobílé dveře s třemi vrstvami laku vytvrzenými v UV tunelu

Nadčasovou klasikou, která se hodí snad do každého interiéru, jsou bílé dveře. Solodoor má samozřejmě také své „bělouše“ – ptejte se po produktové řadě POLAR. Sněhobílé dveře ošetřené exkluzivním vícevrstvým lakováním s vysokou odolností vás dostanou. Bílý lak aplikovaný ve třech vrstvách je vytvrzený v UV tunelu. Již ve standardu jsou dveře v provedení KLIMA I. Sněhově bílý povrch a čistý design dělají z dveří POLAR univerzální interiérový prvek, který lze zcela univerzálně kombinovat s jakýmkoliv odstínem výmalby, podlahy i zařízením.

Chcete bojovat s interiérovou nudou? Zapomeňte na otočné dveře a vsaďte na ty posuvné do stavebního pouzdra. S těmi nejen že ušetříme prostor, který by jinak spotřebovalo dveřní křídlo při otevírání, ale také získáte mimořádný designový prvek, který vám bude každý závidět! Protože v naší nabídce najdete jen to nejlepší, jsou naše pouzdra pro posuvné dveře vždy od značky Eclisse, špičky na světovém trhu.