Chtěli originální letní dům a tak vsadili na modulární řešení

Mít letní dům nemusí být nic neobvyklého. Tento se však přece jen vymyká, díky svému unikátnímu řešení a krásnému prostředí, do kterého je zasazen. Nabízí veškerý komfort a jeho provoz není nákladný.

Unikátní modulární řešení

Jedinečnost domu je dána tím, že se jedná o takzvané modulární řešení. Celkem je postavený ze 117 rámových prvků, které jsou dohromady spojeny v pevnou a odolnou konstrukci.

4 pokoje a také sauna

Na první pohled vypadá tento letní dům jako velmi malý a skromný příbytek. Stačí však nahlédnout dovnitř a musí vám být zcela jasné, že zdání klame. Je naopak příjemně velký, jelikož jeho součástí jsou hned 4 místnosti. A ty jsou doplněny prostorem k odpočinku, kterým je sauna. V domě nic nechybí jak po stránce praktické, tak po stránce relaxační.

Důraz na přírodní materiály

Opomíjet nelze ani tom, že tento dům klade maximální důraz na přírodní materiály. Stačí se na něho podívat a je dokonale vidět, že hlavní roli zde má dřevo. A to nejenom v exteriéru, kde je použito na samotné obložen, díky kterému letní dům skvěle zapadá do okolní přírody. Opomíjet bychom neměli ani vnitřní prostor, kde je dřevo také v hlavní roli.

Dostatek místa i světla

Díky dobrému rozvržení místností a otevřeným dispozicím dům působí velmi velkým dojmem, ačkoliv reálně není jeho podlahová plocha nijak velká. Pocit pomáhá dotvářet také dostatečná světelnost, a to díky velkým skleněným oknům, skrz které pronikne do interiéru maximum denního světla, které je samozřejmě tím nejlepším pro každého člověka.

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]