I malý byt může být prostorný. Tato žena žije jen na osmi metrech čtverečních

Mnoho lidí si neumí představit, že by měli malý byt. Tato žena ho však má. Musí žít na pouhých 8 metrech čtverečních. Jak to u ní vypadá? Dost možná se budete divit, ale překvapivě dobře. Není umění vybavit si velké sídlo, kde jsou k dispozici desítky, ale i stovky čtverečních metrů. Umění je žít na pár metrech a vše zařídit tak, aby to člověku vyhovovalo. Této ženě se to povedlo do posledního puntíku.

I v malém bytě se dá žít

Pro někoho dost možná nepředstavitelná představa, ale je to jenom o zvyku a schopnosti se přizpůsobit. V tomto směru to dívka zvládla velmi dobře. Je třeba jediné. Ujasnit si priority. Potom není problém přežívat i na několika metrech čtverečních. A rozhodně to není nic špatného. Právě naopak. Ostatně o tom se můžete sami přesvědčit. Stačí, když se na dívčino bydlení podíváte.

Má vše, co k životu potřebuje

Že na 8 metrech čtverečních musí nutně něco chybět? Opak je pravdou. Dívka zde má vše, co k životu potřebuje. Její bydlení je zařízeno s ohledem na praktičnost. Ano, někomu to dost možná může připadat neuspořádaně, ale když není místo, nedá se nic dělat. Na druhou stranu je třeba říci, že dívce zde nic nechybí. Má kde vítat hosty, má kde spát, má kde připravovat jídlo, stejně jako má kde provádět hygienu. Je snad něco jiného, co člověk potřebuje k životu? Rozhodně ne.

Může i do patra

Co na jejím bydlení patrně zaujme nejvíce? Že i když se jedná o takto malý byt, tak dívka může dokonce i do patra. Sice nelze čekat žádné velké schodiště, ale když je potřeba, tak dobře poslouží i obyčejný žebřík. A má jednu výhodu. Nezabírá nijak velké místo, což je při bydlení ve stísněném prostoru opět něco, co je velmi důležité.

Zajímá vás, jak vše vypadá a jak má své bydlení dívka zařízeno? Zve vás dovnitř. Vše můžete vidět na videu níže, kterému neunikl žádný detail. Co říkáte, dá se v něčem takovém bydlet? A zvládli byste to?

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]