Kombinace oblečení s ledem v sušičce přinese tolik kýžený výsledek nezmačkaného prádla

Neradi žehlíte a rádi byste oblečení hned uklízeli do skříňky? Můžete. Zkuste dát led do sušičky a budete překvapeni výsledkem. I když to může znít jakkoliv zvláštně a podivně, doporučujeme tento postup vyzkoušet, jelikož následně sami zjistíte, že se jedná o metodu, která skutečně stoprocentně funguje a jenom dokazuje to, že všechny unikátní věci jsou v jádru jednoduché.

Postačí jenom obyčejný led

Co tedy budete potřebovat? Obyčejný led. Tedy pár kostek ledu, který mějte připravený ve svém mrazáku k tomu, abyste vždy několik kostek vyndali a následně je použili ve vaší sušiče. I když vám přijde zvláštní dávat let do sušičky, tak vám garantujeme že až to jednou zkusíte, budete ho tam dávat stále. To proto, že už nikdy nebudete vyndávat zmačkané oblečení. To bude dokonale rovné a následně nebude nutné ho žehlit. Ideální ve chvíli, kdy si budete chtít oblečení hned obléci, tak i ve chvíli, kdy budete chtít ušetřit jak čas, tak i námahu.

Jak na to? Postup je jednoduchý

Máte v plánu také přidat led do sušičky, a tak si zajistit dokonalé a nezmačkané oblečení? Pokud ano, je postup velmi jednoduchý. Postupujte tak, jako vždy. Prádlo nejprve vyndejte a potom ho dejte klasicky do sušičky. Než ji zapnete, tak vezměte 2–3 kostky ledu a ten položte na oblečení. Jedná se o optimální dávku na jednu hromadu klasického prádla. Potom už stačí sušičku klasicky zapnout, na běžný program.

A co v případě, kdy máte zmačkané oblečení proto, že jste ho špatně složili ve vaší skříni, nebo jste ho jenom tak pohodili? Ani v tomto případě ho není nutné žehlit. I tady je postup stejný. I když není mokré, dejte ho do sušičky a k němu přidejte 1–2 kostky ledu a sušičku zapněte.

Ideální pro jakýkoliv kus oblečení

Je jedno, co chcete tímto nenáročným způsobem vyžehlit. Může se jednat o trička, košile, mikiny, kalhoty, šaty, nebo cokoliv jiného. Led v sušičce funguje zcela univerzálně a kdykoliv. Zkuste a uvidíte.

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]