Kovbojský dům v Texasu: nevzhledný exteriér vylepšuje interiérová dokonalost

Takzvaný kovbojský dům je v Texasu něco, co potkáte na mnoha místech. Jedním z takových je i tento, který na první pohled moc nezaujme. První dojem není moc zajímavý, jelikož vypadá, jako by se o něho desítky let nikdo nestaral. Nevzhledný a starý obvod domu, rezavé plechy na střeše a celkově zanedbaný dojem. Buďte si však jisti, že zdání klame.

Interiér je úplně jiný

Pokud vás tento kovbojský dům nenadchl na první pohled, neodsuzujte ho a podívejte se ještě dovnitř. Věřte tomu, že interiér stojí za to. Ano, i tady je vidět historie, ale v mnohem zajímavější podobě. Je to jako vrátit se o několik desítek let zpět.

Otevřená dispozici s patrem

Dům je sice na první pohled starý, ale reálně nabízí to, co je dnes tolik požadované. Je to otevřená dispozice, která má svou jasnou praktickou stránku. Dům díky tomu vypadá velmi prostorně. A takový rozhodně je. Navíc se nemusíme držet jenom při zemi. Stačí vystoupat po schodišti, která zároveň slouží jako police, a jste v horním patře které slouží jako skvělá soukromá ložnice.

Na nádherném místě

Vyjděme z domu ještě jednou ven a rozhlédněme se kolem dokola. V tu chvíli se objeví další zajímavá věc, která tento dům jasně charakterizuje. Je to jeho nádherná poloha, poblíž jezírka. A díky molu se můžete jít podívat třeba i na vodní hladinu, nebo si u ní jenom tak posedět a relaxovat. K tomu skvěle poslouží i přístřešek, který je možné využít například jako zahradní altán, pro odpočinek, ale i grilování s přáteli.

Dům s možností postavení na klíč

Pokud vás tento kovbojský dům zaujal, věřte tomu, že nejste jediní. Nejenom v Texasu se objevuje řada zájemců o toto bydlení. A ti si ho dokonce mohou pořídit takzvaně na klíč. Dům označený jako Tiny Texas nebo též Cowboy Cabin si lze objednat a nechat kompletně postavit. A to právě v designu, která by jako z oka vypadl klasickým kovbojským domům, které byly nejenom v Texasu standardem před desítkami let.

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]