Mladý pár změnil dodávku k nepoznání a vytvořil z ní útulný domov

Bydlet se dnes dá doslova všude. Tento mladý pár to dokazuje. Útulný domov si udělali ze staré dodávky. Pokud se vám to jeví jako nemožné, dovolili nám nahlédnout dovnitř. Prostřednictvím fotografií se můžete jednoduše podívat, kde a také jak žijí. Zaujme vás, jak zajímavě vše vypadá.

Možnost žít kdekoliv

Co bylo důvodem, že si tento pár vytvořil útulná domov právě v dodávce? Odpověď je celkem jednoduchá. Díky ní totiž mohou jednoduše cestovat a nejsou tak uvázáni na jednom místě. Vlastně staří jenom nastartovat a když zastaví v požadované lokalitě, může se stát dlouhodobě i krátkodobě jejich domovem.

Malý prostor nabídne vše, co je potřeba

Kdo si říká, že vzhledem k malému prostoru nelze do interiéru nacpat vše co je běžné v domech nebo bytech, toho vyvedeme z omylu. Nic zde rozhodně nechybí. Součástí interiéru je vybavená kuchyně, stejně jako obývací část, ale i samozřejmá ložnice. Dále zde nechybí také místnost pro hygienu, tedy jak toaleta, tak i sprchový kout.

Skutečně útulný domov

Když se podíváte na to, jak je jejich dodávka zařízena, tak opravdu působí velmi útulně. Toho je dosaženo především díky použití dřevěných materiálů. Ty, jak skvěle vypadají, tak je jejich kladem i to, že jsou kvalitní. Kdybyste nevěděli, že jste v dodávce, není vyloučeno, že byste si mysleli, že se nacházíte v klasickém bytě.

Změna životního stylu

Mike a Nikki se rozhodli, že od základů změní svůj současný život. Oba dva dali výpověď na svých kancelářských pozicích, koupili si dodávku, tu upravili a vyrazili vstříc novému dobrodružství. A jejich cíl je jasný. Mají v plánu procestovat celou Evropu. Až uvidíte jejich dodávku, možná jim budete závidět. Nemusí se nikde spoléhat na hotely, jelikož ať přijedou kamkoliv, stále budou doma. To si na svých cestách může říci něco podobného. A málokdo je tak šílený, aby zcela překoval svůj život.

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]