Mobilní dům má jen 30 metrů čtverečních. Přesto se v něm dá pohodlně žít

Podle čeho vybíráme bydlení? Většinou je to podle toho, jak je velký. Zajímavou možností může nýt i mobilní dům. I když ne u každého. Mnoho lidí hledí na co největší užitnou plochu, která může být u těch největších patrových domů i pár stovek čtverečních metrů. A potom je tu protipól. Menší mobilní dům, který nabídne pouze 30 metrů čtverečních. Že se v něm nedá žít? Velký omyl.

Nízká pořizovací cena

Velkým lákadlem je určitě nízká pořizovací cena. Když ji porovnáme s klasickou nemovitostí, tak může mobilní dům vycházet o poznání lépe. To může být cesta pro řadu lidí, kteří chtějí řešit aktuální bydlení, ale ceny nemovitostí jim přijdou přestřelené.

30 metrů čtverečních je dostatečných

Tento mobilní dům vás přesvědčí o tom, že 30 metrů čtverečních je dostatečná velikost. Žádná místnost nepůsobí stísněným dojmem a v žádné nechybí nic, co by obyvatelé potřebovali k plnohodnotnému bydlení. A to nejenom pro jednotlivce, ale klidně i pro pár.

Všechny místnosti jsou plně vybaveny

Uvnitř mobilního domu najdete vše, je běžné v klasickém bydlení. Je tu prostorná kuchyně, stejně jako obývací prostor, ale i koupelna včetně toalety. Samozřejmostí je také ložnice, u které je zajímavé to, že ji můžete najít v patře. Ano, tento mobilní dům nabízí i stylové menší podkroví.

Vše je krásně zařízeno

Že vám řešení v podobě mobilních domů připomíná spíše dobu kempování? Tak nahlédněte do tohoto řešení a uvidíte, že i taková nemovitost na kolech může být stylově vybavena. Kdybychom vám neřekli, kde se nacházíte, tak si dost možná myslíte to, že jste v klasickém bytě, nebo v menším domě.

Nechybí ani skleník

Představení této moderní formy bydlení zakončeme něčím unikátním. A to faktem, že součástí tohoto bydlení je i skleník. Ideální pro toho, kdo si chce vypěstovat kvalitní a chutné plodiny, které na pultech supermarketů nikdy nelze najít. A díky mobilitě lze s domem zakotvit tam, kde se jak rostlinám, tak i rodině bude dokonale dařit.

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]