Mobilní dvoupatrový dům poskytuje maximální komfort kdekoliv se nachází

Mobilní dům se stává velkým hitem. Jak u milovníků cestování, tak i u lidí, kteří nechtějí žít celý život v jedné lokalitě. Jak vypadají ty klasické, to asi víte. My se nyní podíváme na jeden, který není zase až tak úplně běžný. Už na první pohled zaujme svou architekturou, jelikož je obložený dřevem a má řadu oken. Na první pohled vypadá jako klasická nemovitost.

Stačí zapřáhnout za auto

I když na první pohled vypadá jako klasická menší nemovitost, stále je to mobilní dům. Pokud majitel chce, může ho jednoduše zapřáhnout za auto a může vyrazit jinam. A to v podstatě kamkoliv, kde se mu to bude líbit. A je jedno, zda se má jednat jenom o prázdninový trip, nebo je v plánu změnit lokalitu k bydlení.

Tento mobilní dům má dvě patra

Už jeho vzhled dává tušit, že jeho interiér nebude malý. Nejde o provedení, jakou dnes mají různé klasické bungalovy. Je vidět, že je to dům vyšší, a tak může nabídnout hned dvě patra. To horní je sice omezenější, ale je určené hlavně k noclehu, a tak není třeba vyžadovat standardní výšku. Tím se navíc naskytne prostor pro postel, která neblokuje místo v přízemí.

Obývací prostor s kuchyní

I tady je celkem jasně vidět, že trend otevřených dispozici zasáhl i mobilní domy. Je to pochopitelné, jelikož se jedná o velmi praktické řešení, které dokáže šetřit místo. Inu podívejte se sami. I když jde o malou nemovitost, prostoru je zde více než dost. Podle oficiálních zpráv zde může být najednou i 6 osob. Ideální třeba pro partu přátel, která zde bude trávit večer.

Praktičnost na prvním místě

Tento mobilní dům vypadá esteticky velmi zajímavě, což ale neznamená, že by byla potlačena jeho praktická stránka. Naopak. Vše je zařízeno tak, aby se v něm dalo dlouhodobě bydlet. Samozřejmostí je plně vybavená kuchyně, kde nechybí lednice, sporák, nebo i trouba.

Nahlédnout samozřejmě můžete i do ostatních místností, které vás jasně přesvědčí o tom, že mobilní dům dávno nemusí být onou hrůzou, kterou každý z nás zná a které by se raději vyhnul.

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]