Plastové úchytky lze využít i kreativně. Hodí se na ručníky, telefon i na hrnce

Kdo by netoužil po nové kuchyni. Ne každý si ji ale může dovolit. Pokud hledáte alespoň vylepšení, zkuste použít plastové úchytky. Dají se využít i jinak, než si myslíte. Pro ty, kteří musí trávit čas v té staré kuchyni, máme jedno vylepšení, které jim dokonale zpříjemní v kuchyni strávené chvilky. Jedná se o naprosto obyčejnou věc, ale mnozí lidé o ní vůbec netuší. My jsme se rozhodli, že se o ní s vámi podělíme.

Budete litovat

Na internetu, v televizi a jiných médiích koluje celá řada praktických a užitečných návodů, jak si zpříjemnit život a usnadnit si některé činnosti. Mnohé z nich jsou velmi banální, ale paradoxně mají největší účinek. Jedním takovým podobným je i dnešní návrh na vylepšení kuchyně. Jakmile zjistíte, o jak jednoduchý nápad se jedná, budete litovat, že jste ho ještě nevyzkoušeli.

Stačí nalepit a máte hotovo

Celý zázrak tkví v obyčejných plastových úchytkách, které mají nepřeberné množství výhod, o kterých jste dodnes možná ani nevěděli. Pomocí nich si usnadníte mnoho činností a ušetříte spoustu času. Některé z metod využití by vás možná ani nikdy nenapadly. Velkou výhodou těchto plastových úchytek je navíc to, že je nemusíte vrtat do stěny. Stačí nalepit a máte hotovo. Podívejte se, jak je to jednoduché.

Nápady, o kterých jste nevěděli

Plastovou úchytku můžete použít jako držátko na tašky do vašeho vozidla. Můžete je rovněž využít na přichycení balíčku s kapesníky. Stačí jen připevnit na stěnu a kapesníčky máte po ruce. Rozjíždí se vám dveře od skříně? Pomocí úchytek a obyčejné gumky vše vyřešíte. Nalepte si úchytku hned za dveře a máte báječné místo pro uložení klíčů. V koupelně se vám budou hodit na zavěšení několika ručníků a kartáčků. Můžete je nalepit k zásuvce a bezpečně do nich vložit nabíjející se telefon.

Hlavní nápad se týká samozřejmě kuchyně. Vezměte si pár úchytek, nalepte je na vnitřní stranu kuchyňských dvířek, ideálně těch, kde máte schovány hrnce a pokličky. Do úchytek naskládejte jednotlivé pokličky a získáte tak naprosto praktickou pomoc při jejich hledání. To, a spoustu dalšího lze z plastových úchytek vytvořit. Podívejte se na video a vyzkoušejte sami.

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]