Plovoucí dům je symbol úplné svobody a maximálního soukromí

Nová dimenze bydlení nebo dovolené? I tak by se daly charakterizovat plovoucí vila. Nemovitosti, které nabízejí místo útočiště s maximálním soukromím, navíc každý den se nabízí jiný výhled při ranní kávě. Kdo by něco takového nechtěl vyzkoušet? Tím spíše v dnešní době, kdy jsou lidé znepokojeni svou bezpečností do té míry, že hledají příležitosti k formám nejbezpečnějšího bydlení bez jakéhokoli omezení svobody.

Přesně tuto vizi následuje i slavný umělec a designér Chuck Anderson, který v otevřeném australském přístavu Pittwater nainstaloval plovoucí vilu, kde můžete strávit nezapomenutelný víkend, ale pronajmout si jí můžete i na měsíc nebo na celý rok.

Luxusní vila na vodě

Kdo se obává, že plovoucí dům nemůže zajistit dostatek luxusu, bude na omylu. LilyPad Palm Beach Villa Chucka Andersona, která našla své místo v malebném přístavu Palm Beach v Novém Jižním Walesu v Austrálii, nabízí svým obyvatelům veškerý komfort. Navíc je atraktivnější i pohodlnější než klasická jachta nebo obyčejná loď.

LilyPad je dvoupodlažní rezidence, která disponuje krbem pro chladnější období v zimních měsících, ale také vinným sklípkem. Je dimenzována na 2 celoroční obyvatele, ale vzhledem k tomu, že má nyní status hotelu, konají se na ní i svatby nebo večírky pro 16 osob.

Splněné sny v minihotelu

Díky kreativnímu přístupu Chucka Andersona a týmu specialistů se podařilo v LilyPad Palm Beach Villa splnit všechny sny, které luxusní hotel může svým zákazníkům nabídnout. Dům na vodě je nadmíru působivý, navíc dokáže naplnit veškeré představy pro dovolenou s dětmi nebo přáteli, protože dočasně se může ubytovat až 6 osob.

Z vily je možné vyjíždět na výlety na lodi nebo na blízkou pláž. Také je možné šnorchlování nebo opalování na terase, která je součástí domu. K dispozici je také plně vybavená kuchyně, rodina tak stráví spolu překrásný čas s nezapomenutelnými výhledy. Ba co víc, může si užít také luxusní masáže nebo špičkovou snídani do postele.

Masér i snídaně

Zříci se totiž nemusíte ani tradičních hotelových služeb, jako jsou masáže nebo donáška snídaně do pokoje. V rámci pronájmu plovoucího domu je totiž také 24hodinová hotelová služba s dovozem snídaně z blízké restaurace Boat House v Palm Beach. Jistě tedy nepřekvapí, že netradiční masáž si můžete užít na terase hausbótu, kam za vámi dorazí profesionální masér nebo fyzioterapeut. To vše za 300 dolarů na noc. Bez dodatečných služeb si rodina může vilu pronajmout za 3 800 dolarů na měsíc, kdo chce utéct od hektického života na pevnině na rok, musí si připravit více než 43 tisíc dolarů.

Fotografie: Realestate

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]