Před více než padesáti lety koupili karavan, mají ho dodnes a stále vypadá naprosto dokonale

V padesátých a šedesátých letech byl karavan velmi populární. Tomuto páru v dnes už seniorském věku vydržel dodnes. A je skvělý. Mnoho lidí, co si v daný době šedesátých let karavan koupili, ho buď zničili, nebo prodali. Tento pár však nikoliv. Zůstal jim do dnešní doby. A jak vypadá? Naprosto úchvatně.

Karavan jako skvělé místo pro bydlení

Karavan má jednu primární využití. Dokáže poskytnout příjemný domov na cestách. Není třeba hledat hotely, jelikož stačí zastavit a ubytovat se. Mnoho lidí ho však nemusí využívat jenom na cestách. Může se stát i dobrou alternativou klasického bydlení. Stačí ho náležitě zařídit a život v něm může být stejný, jako v něžném menším rodinném domě.

V tomto karavanu se nic nezměnilo

Co je unikátní na tomto karavanu z roku 1953? To, jak dokonale vypadá. Máme na mysli hlavně jeho interiér, kde se od roku 1953 kdy byl koupený absolutně nic nezměnilo. Že máte obavu o to, jak jeho zařízení dopadlo? Nemusíte. Až se podíváte na jednotlivé fotografie, bude vám jasné že vše vypadá stále skvěle.

Prakticky zařízeno

Unikátem na tomto karavanu je také to, jak prakticky je zařízený. Nechybí v něm nic, co by milovník cestování mohl na svých cestách potřebovat. je zde dostatečně velká kuchyně se sporákem, nechybí obývací část, stejně jako třeba i prostorná ložnice. I když vše může působit stísněně, opak je pravdou. Místa je v něm více než dost.

Hned k nastěhování

Příznivci této formy bydlení jásají. Tento unikátní retro karavan je jeden z mála těch, které dokázaly vydržet od šedesátých let až do současné doby. Co to znamená? Kdo by v něm chtěl bydlet, ten nemusí dávat ani jedinou korunu na renovaci. Může se hned nastěhovat a užívat si života. A když se mu na zvoleném místě nebude líbit, tak ho zapřáhne a přesune kamkoliv jinam. I to je výhoda bydlení v karavanu. Na jednom místě vás nikdy nic nebude držet.

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]