Rekonstrukce ložnice za pár dní. Takto manžel překvapil svou ženu

Když se jedna manželka rozhodla, že na pár dní zmizí z domu, aby si odpočinula, vůbec netušila, co jí po návratu domů bude čekat. Proběhla zde rekonstrukce ložnice. Přitom byla pryč pouze několik dní. Když se pak vrátila, byla naprosto šokovaná, protože z toho, co viděla, jí doslova spadla brada.

Projevy lásky mohou být různé

Lidé si projevují lásku nejrůznějšími způsoby. Někdo koupí své ženě kytici růží, někdo ji vezme na krásnou večeři, někdo ženu krásně pomiluje, a někdo pro ni udělá něco, co by nikdo vůbec nečekal. Přesně to je případ dnešního příběhu, který zažil jeden manželský pár. Žena na pár dní odjela pryč. Mezitím jejího milujícího manžela napadlo, že by mohl žena po návratu domů překvapit. Rozhodl se tedy pro velmi netradiční řešení, o kterém ani netušil, že ženu tak šokuje.

Manžel se pustil do rekonstrukce ložnice

Pustil se do částečné přestavby jejich bytu, konkrétně do rekonstrukce jejich staré ložnice, která už změnu vážně potřebovala. Manžel to byl opravdu hodný a milující, neboť do něčeho takového se všichni jen tak nehrnou. Navíc na to neměl moc času, protože žena se měla během pár dnů vrátit zpět. Z toho důvodu se do rekonstrukce zapojily také jejich tři děti. Dílo šlo tak mnohem lépe od ruky.

Jakmile byl nábytek vystěhovaný a místnost byla prázdná, začalo se s hlavní částí. Bylo potřeba natřít zdi, položit novou podlahu a smontovat nový nábytek. Z ložnice se stala velmi útulná místnost, která byla stvořená přímo pro intimnosti manželů.

Všichni měli velkou radost

Děti měly z přestavby ohromnou radost a moc si to užívaly. Pomáhaly s přesouváním nábytku, malovaly a pomáhaly tatínkovi kde se dalo. Ve chvíli, kdy byl pokoj stále prázdný a nová podlaha už byla položena, používaly jej jako taneční sál. Takovou z toho měly radost. Mnohem větší radost ovšem měla maminka, když se vrátila po pár dnech zpět. Sami se můžete ve videu přesvědčit.

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]