Skutečné domácí kino, které vzniklo v obyčejném zahradním domku

Co se stane, pokud se milovník filmů rozhodne, že chce domácí kino? Postaví si ho. A to přímo v zahradním domku. Než někomu ukázal, co je uvnitř, myslela si většina lidí, že zde má jenom nářadí a další věci, které potřebuje na údržbu svého pozemku. Opak však byl pravdou.

Na první pohled obyčejný zahradní domek

Na první pohled by nikoho ani nenapadlo, že je právě toto unikátní domácí kino. Z vnějšku to opravdu vypadá jako obyčejný zahradní domek, který nijak nevzbuzuje žádnou velkou pozornost. Kdo je však kamarádem tohoto muže, ten měl možnost podívat se dovnitř a zjistit, co se zde nachází. A překvapení nebralo konce.

Jako opravdový kinosál

Toto domácí kino je opravdu vyladěno do posledního detailu. Stačí se podávat na jednotlivé fotografie a budete překvapeni tím, co vše zde je k dispozici. Vše vypadá jako malý kinosál, který má vše, co je potřeba. Jsou to hned dvě řady pohodlných červených sedaček, které jsou umístěny naproti promítacímu plátnu. A aby byl zážitek z filmu opravdu dokonalý, tak nechybí ani kvalitní projektor.

Filmotéka je bohatá

Majitel tohoto domácího kina je skutečným filmovým fanouškem, což dokládá i jeho opravdu bohatá filmotéka. Nechybí jak novinky, tak i klasika nebo řada doslova kultovních filmů. Stačí si jenom vybrat a usadit se do jednoho z křesel. A to s jistotou, že vás zde nebudou obtěžovat neslušní a hluční diváci, jako je tomu v klasickém kinu. Právě tyto problémy byly také důvodem, proč se muž rozhodl pro stavbu toho vlastního.

Je libo občerstvení?

Co k filmům také neodmyslitelně patří? Je to samozřejmě občerstvení. Pokud si myslíte, že zde o něho budete ochuzeni, tak se mýlíte. I tady najdete bohatý výběr různých možností, které si můžete dát. A to včetně zajímavých cukrovinek. A to vše zdarma, nebo za symbolický příspěvek. A to stejné platí i o lístku. Promítání je zdarma – ale jenom pro rodinu, blízké přátele a další zvané osoby.