Tento malý dům má jenom 18 metrů čtverečních, ale přesto se do něj vše pohodlně vejde

Přemýšlíte o tom, že si pořídíte malý dům? Tento vám může být inspirací. Má jenom 18 čtverečních metrů. Přesto mu nic nechybí. Stačí když se podíváte dovnitř a budete zírat, co vše může být k dispozici v nemovitosti o tak malé podlahové ploše. Zjistíte, že když se při realizaci a výbavě takové nemovitosti přemýšlí, může nabídnout více prostoru než daleko větší domy.

Prostorný obývací pokoj

Majitelům dostatečně vyhovuje a vejde se do něho také návštěva. Bezproblémové pohodlí zde zajistí i prostorný gauč, který navíc přitáhne pozornost i svou netradiční, ale dnes velmi trendy modrou barvou.

Praktická kuchyně

Říká se, že je srdcem domu. A platí to i o tomto konkrétním, jelikož v této kuchyni rozhodně nic nechybí. Je vybavena maximálně prakticky. Nechybí plocha na přípravu, sklokeramická deska, dřez, stejně jako kuchyňské spotřebiče.

Pohodlná jídelna

Tento malý dům je pro dva a tomu odpovídá i velikost jídelny, která je spojena s obývacím pokojem. Stůl a dvě židle zajistí pohodlné stolování. A co když se objeví návštěva? Tak se jednoduše složí a volný prostor se výrazně navýší.

Nezbytná toaleta

Ani ta nesmí v žádné nemovitosti chybět. Myslíte si, že zde už na ni nezbylo místo? Je to samozřejmě velký omyl, jelikož i tady toaletu najdete. Je sice skromnější, ale jelikož jde o místo určené k jedinému účelu, tak proč by mělo být obrovské.

Schody do patra

Tento malý dům má dokonce i patro. Kdo se to dozvěděl, nevěří. Ale je to fakt, spodní obývací a horní odpočinkovou část spojuje schodiště, ve kterém navíc vznikly i velmi praktické úložné prostory pro řadu věcí.

Velká ložnice

Co je nahoře v patře? Jenom jedna jediná místnost, kterou je velká ložnice. Skutečně má dostatečné rozměry? Pokud se podíváte na postel tak vám musí být jasné, že stoprocentně ano. Ideální k odpočinku po náročném dni.

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]