Venkovský dům, který výrazně změnil ráz celé vesnice

Venkovský dům je zase v kurzu. Tento se však klasickým nemovitostem jasně vymyká pro svou moderní architekturu. Dá se říci, že dokonale změnil ráz vesnice, jelikož je úplně jinou stavbou než desítky dalších.

Náhrada za stávající nemovitost

Původně na tomto místě skutečně stál klasický venkovní dům. Zděný, dvoupatrový v typické místní architektuře. Ten však byl srovnán se zemí a na jeho místě byla postavena tato nová nemovitost. Zaujme už na první pohled, a to hlavně pro kompletní obložení dřevem, ale i pro netradiční řešení oken, či pravidelné tvary, které jasně dominují.

Pro víkendovou relaxaci

Tento venkovský dům byl postaven za účelem víkendové relaxace. Je místem pro každého, kdo chce v pátek odjet z velkého města a odpočívat na klidném místě. V tomto domě bude zaručeno, že se nikdo nudit nebude. Je ideální volnou spíše pro party přátel, které si chtějí užít zajímavého víkendu mimo ruch velkoměsta.

Vybavení odpovídá zaměření

Nutno říci, že i samotné vybavení jasně odpovídá konceptu. Nechybí velká terasa, kde se dá odpočívat, ale třeba i grilovat. Stejně tak je možné využít také venkovní vířivku. Uvnitř je k dispozici společenská místnost s barem a také s kulečníkem, která poskytne odreagování nejenom pánské společnosti.

Nechybí ani komfortní ložnice

V domě samozřejmě nechybí ani komfortní ložnice, kde je možné večer ulehnout a následně spát třeba i do poloviny druhého dne. Jak v ložnicích, tak i ve všech ostatních místnostech je kladen důraz na celkovou designovou čistotu. Zároveň je zde vidět i odkaz k tomu, že jde o dům zasazený do přírody, a tak využívá především tyto materiály. Posuďte sami, jak by se vám líbilo trávit zde víkend. A nejenom ten. Třeba i pár týdnů o prázdninách.

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]