Vysouvací postel jako skvělé řešení v malém jednopokojovém bytě

Žít v jednopokojovém bytě nemusí být problém. Stačí takováto vysouvací postel a najednou je k dispozici o mnoho více prostoru. Pokud i vy žijete v malém bytě, nebo máte k dispozici skutečně jenom jednu místnost, nápad tohoto muže vám bude zajímavou inspirací.

Začalo to dřevěnou konstrukcí

Na začátku všeho byla dřevěná konstrukce. Taková, která svými rozměry odpovídala velikosti dané konkrétní místnosti. Ta se stala základem pro vysouvací postel, která měla jednoduše vyřešit nedostatek místa v rámci tohoto jednoho pokoje.

Jakmile byla konstrukce připravena, bylo ji potřeba zpevnit. A to z důvodu, že postel sice bude schovaná, ale prostor nad ní má být využívaný. Nosnost by měla být taková, aby bez problémů zvládla váhu několik dospělých lidí.

Instalace postele

Když je konstrukce hotová, mohlo se jít k tomu nejdůležitějšími. Instalaci postele. Ta bude v době kdy se nepoužívaná schovaná pod konstrukcí, a tak nebude zabírat žádný prostor místnosti. Večer, když bude potřeba, se jednoduše vysune a může se rozestlat.

Montáž schůdků k horní části

Jelikož byl potřeba rošt, který unese několik lidí, je celkem jasné, že horní část bude využívána k tomu, že se po ní bude klasicky chodit. Aby nebyl problém se sem dostat, tak jsou instalovány jednoduché, ale praktické schůdky.

Položení podlahy

Jedním z finálních kroků je položení podlahy. A to proto, aby vznikl prostor, který se bude klasicky standardně používat. V tu chvíli můžeme říci to, že se podlahová plocha v celé místnosti nijak nezmenší, jelikož její velikost bude i nadále stejná.

Umístění nábytku a je hotovo

Když je vysouvací postel s konstrukcí hotová, už zbývá jenom poslední krok, kterým je umístění nábytku. V tomto případě se jedná o nábytek, kterým je hlavně psací stůl a dále kancelářská židle. Dále je však současní také police na řadu nezbytností. Jak můžete vidět, celé řešení vypadá velmi originálně a také velmi zajímavě.

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]