Zajímavé využití glycerinu. Jedná se o univerzálního pomocníka na úklid

Trápí vás všudypřítomný prach? Nevíte, co s tím a obyčejné čistící prostředky už nezabírají? Zkuste látku zvanou glycerin. Je to zajímavé řešení, o kterém se nemluví. Jde o tajný trik většiny hotelů, které si ho pečlivě chrání. Naštěstí pro vás, se nám podařilo ho získat, a nyní se o něj s vámi podělíme. Pokud ho vyzkoušíte, už nikdy se nebudete muset s prachem trápit.

Čisto jako v hotelu

Také vás vždy zajímalo, jak to v těch hotelech dělají, že mají vždycky tak perfektně uklizeno a čisto? Nikde žádný prach a špína? Hotely a podobná zařízení musí na čistotu prostředí velmi dbát a dobře o ní pečovat. V opačném případě by skončili na dlažbě, což nikdo z hoteliérů nechce. Jak ale v krátkém čase vyčistit tolik pokojů, když úklid po některých hostech zabere mnohdy celé hodiny? Jednoduše, pomocí jednoho triku, který si dokonale dokáže se špínou, prachem a nečistotami poradit.

Dokonalé a pečlivé úsilí mnohdy nestačí a vy tak zbytečně ztratíte několik hodin uklízením. Přitom nemusíte, protože pomocí této jedinečné metody se zbavíte nečistot a ušetříte spoustu času. Stačí jen dodržet přesný postup.

Na nábytek i podlahy

Zázračnou látkou je obyčejný glycerin. Nejen, že je velmi účinný, ale je také velmi levný. Můžete je aplikovat na povrch nábytku, zrcadla a také podlahy. Během aplikace nezanechává skvrny, neboť se nanáší zcela čirý nátěr. Jeho struktura je hustá, a navíc zcela bez zápachu.

Před použitím, očistěte nábytek od prachu a nečistot. Na hadřík z mikrovláken nakapejte trochu glycerinu a povrch důkladně otřete. Stejně platí pro očistu podlah, parket a dlaždic. Prvně je umýt vodou a potom ošetřit hadříkem s glycerinem.

Budete krásnější

Velkou výhodou této látky je, že má také pozitivní účinky v péči o pleť. Přidáte-li pár kapek do krému na ruce, získáte jemnější pokožku. Přidáte-li pár kapek do šamponu na vlasy, stanou se světlejšími. Vyzkoušejte a uvidíte.

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]