Bydlení v garáži, které mu každý závidí. Přestavbou vzniklo krásné dílo

Že bydlení v garáži není dlouhodobě možné? Pokud si ji zrekonstruujete jako tento muž, je to nejen reálné, ale i dokonalé. Můžete se o tom přesvědčit sami a nahlédnout dovnitř. Přestavbou vzniklo dokonalé bydlení.

Estetický exteriér

Nezapomnělo se ani na exteriér. Ten už garáž v podobě staré boudy už dávno nepřipomíná. Stačilo jenom dřevěné obložení, pár skleněných výplní, výrazné dveře a nejednou už vše vypadá, že nejde o bydlení v garáži, ale o život v běžném menším domě.

Nechybí ani zahrádka

Není to jenom tak obyčejné bydlení v garáži. Tato nemovitost má něco, co může mnoho lidí závidět. Je to menší pozemek, na kterém vznikla i zahrádka. Ideální možnost, jak si vypěstovat různé bylinky a plodiny v těsné blízkosti domu.

Velká praktická kuchyň je samozřejmostí

Když nahlédnete do kuchyně, budete jenom zírat. To proto, že její velikost vás stoprocentně dostane. Kuchyně je větší než v řadě bytů i domů. Jasný důkaz toho, že i když jde o přestavbu garáže, praktičnost jasně dominuje.

Nechybí ani první patro

Zajímavé na celém tomto konceptu bydlení je i tom, že k dispozici není jenom přízemí, ale také patro. To je sice skromnějším řešením, přesto existuje. V tu chvíli lze mluvit i o zajímavém rozšíření tohoto prostoru, který skýtá mnohem více, než se může na první pohled zdát.

Dokonalý design s dřevěnými prvky

Dřevo není využito jenom v exteriéru, na samotné obložení. Je i nedílnou součástí interiéru. Díky němu je skvěle dotvářený i celkový design domova, který láká na přírodní materiály, ale i celkovou čistotu. A to především díky kombinaci s bílou barvou.

Nechybí absolutně nic

Nahlédněte do interiéru a přesvědčte se o tom, že v něm nechybí absolutně nic. V tu chvíli stoprocentně změníte názor na to, zda se v garáži dá nebo nedá bydlet.

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]