Čas na volbu útulného a kvalitního kusového koberce

Rozhodli jste se pro nový koberec do Vašeho obývacího pokoje, avšak žádný z nabízených koberců Vás doposud neokouzlil? V tom případě jste pravděpodobně vynechali aktuální nabídku na kusové koberce od společnosti Vopi.

V nabídkovém katalogu společnosti Vopi www.vopi.cz si vybere, jak zákazník, který upřednostňuje extravagantní vzhled koberců, tak ten, který touží po kusovém koberci do klasicky zařízeného obývacího pokoje. Vybírat si můžete z nejrozmanitějších variant nápaditých dezénů, barev, velikostí i tvarů. Koberce jsou obvykle vyrobeny z kvalitních syntetických i přírodních materiálů.

Koberce jsou opět IN

Kusové koberce od Vopi dodají Vašemu obývacímu pokoji příjemný teplý vzhled, který uvítáte zejména v zimním období. Velmi oblíbené jsou především kusové koberce Dream Shaggy, které se mohou pochlubit velmi hustým až pět centimetrů vysokým vlasem. Kusové koberce Dream Shaggy se skvěle hodí nejen do obývacích pokojů, ale také do ložnic. Vybrat si tak můžete Dream Shaggy koberec v antracitové, krémové, tyrkysové či kávové barvě.

Nášlapy na schody pro vaše bezpečí

Společnost Vopi dbá také na bezpečnost zákazníků, kteří bydlí ve více patrových rodinných domech, a proto nabízínaslapy-na-schody-corrido-2 ke koupi také nášlapy na schody. Nášlapy na schody jsou pro pevné připevnění opatřeny samolepící páskou a pomáhají proti opotřebení schodů. Kobercové nášlapy na schody jsou lemovány obšitím a jsou opatřeny pevnou hranou, která přispívá k dokonalé ochraně schodů. Pevné hrany nášlapů na schody pomáhají také držet jejich tvar. A protože neštěstí nechodí po horách, ale po lidech, mají mimo estetické stránky za úkol rovněž chránit obyvatele domu před zraněním (uklouznutím na hladkých schodech).

Obrázek: pixabay.com