Chcete proniknout do tajů podnikání a práva? Perfektní znalosti vám poskytne vysoká škola v Praze

Fotografie: Depositphotos

Naučit se propojit právní teorii s právní praxí a světem byznysu je snem mnohých, kteří chtějí svůj kariérní život směřovat do soukromé či státního sektoru, nebo se chtějí například stát právníkem velké korporace. Možností, kde získat znalosti v těchto oborech podložené vysokoškolským titulem, je celá řada. Ne vždy však tyto znalosti odpovídají potřebám trhu a řada absolventů se potýká s tím, že není schopna převést teoreticky nabité znalosti do praxe. V tom horším případě dokonce zjistí, že naučená teorie už dávno neplatí a v praxi vše funguje zcela odlišně. Jak tedy vybrat studium, které splní vaše očekávání a díky kterému získáte plnohodnotný přehled v oblasti podnikání a práva, který uplatníte v praxi? Řešením může být PEUNI, soukromá vysoká škola, která vám otevře dveře do praktického světa.

Objevte souvislosti na vysoké škole v Praze

Panevropská univerzita, zkráceně PEUNI, je vysoká škola v Praze, která na svých fakultách vyučuje nejrůznější studijní programy. Ten, který hledáte právě vy, nabízí fakulta Vysoká škola podnikání a práva, která funguje již více než 20 let a má na svém kontě řadu úspěšných absolventů. Zde se, pokud budete přijati ke studiu, naučíte nejen porozumět nejrůznějším druhům práv dle konkrétně zvoleného studijního programu, ale získáte také všechny potřebné znalosti a dostačující praxi pro uplatnění se v oboru – a to jak v malých či středních firmách, tak ve velkých korporátech, nebo v rámci obecních úřadů, orgánů veřejné správy či ministerstev.

Přizpůsobte si své studium na maximum

Tato soukromá vysoká škola v Praze vám umožní studovat jak prezenční, tak kombinovanou formou studia, takže si jej můžete uzpůsobit dle svých potřeb a studovat klidně i při současném zaměstnání. Postupně si budete rozšiřovat své znalosti, díky kterým budete po absolvování fakulty schopni uplatnit se na náročném trhu práce. V rámci svého studia budete spolupracovat se špičkovými odborníky, kteří vám prozradí taje složitého právně-podnikatelského světa.

Chcete-li se stát jedničkou ve svém oboru, zvolte školu, která má smysl – rozhodně toho nebudete litovat.