Čištění toalety snadno a rychle. Problémy vyřeší ocet s jedlou sodou

Toužíte po dokonale čistém záchodě, ale nebaví vás jeho neustálé drhnutí? Podívejte se na přírodní postup bělení toalety. Je lepší než ten, který znáte a aplikujete. Reklamy na chemické prostředky slibují zázraky, ale zatím jste se s žádným zázrakem nesetkali? Pokud opravdu toužíte po čistém záchodě, máme pro vás skvělé řešení, k němuž potřebujete jen 2 obyčejné přísady. Váš záchod tak bude znovu zářit čistotou a svěžestí.

Hygiena vyžaduje čistý záchod

Záchod je jednou z nejdůležitějších součástí domu, neboť jej používáme každý den, ať chceme či ne. Někteří z nás dokáží na záchodě trávit i velmi dlouhý čas. Z toho důvodu je velmi nezbytné, aby se na tomto místě udržoval pořádek a čistota. Ne ovšem vždy to může být snadný úkol. Po pravdě do čištění záchodu se málokdy komu dobrovolně chce.

Zažité základní hygienické předpisy vyžadují, aby se záchod udržoval čistý a voňavý. Většinou toho lze docílit jen pomocí drahých chemických prostředků, které ovšem nemusí být vždy stoprocentní. Z toho důvodu vám nabízíme řešení v podobě čistící metody, na kterou vám stačí dvě přísady. Docílíte tak záchodu čistého, lesklého a zcela bez bakterií. Navíc si oddechne i vaše peněženka, neboť za to téměř nic neutratíte.

Vše vyřeší 2 látky

O jaké dvě přísady se tedy jedná? Je to ocet a jedlá soda. Kombinace těchto dvou látek vám přinese čistou a dezinfikovanou toaletu, na kterou bude radost se vracet. Ocet je jemnou kyselinou, jejíž schopností je to, že dokáže ničit bakterie, neutralizovat pachy, a vytvářet tak bezpečné a sterilní prostředí. Jedlá soda je naopak výborná na odstraňování skvrn, a zároveň je považována za jeden z nejlepších a nejdostupnějších čistících prostředků. Jedlá soda je velkým bojovníkem proti špinavým záchodům.

Nyní se podíváme na postup. Vytvořte si směs z půl šálku octa a půl šálku jedlé sody. Směs naneste na postižená místa v míse a nechte působit 30 minut. Poté místa jemné otřete kartáčkem a opláchněte. To je všechno. Sami budete překvapeni, jak rychle a snadno se váš záchod vyčistí. Pro opravdu účinný efekt doporučujeme směs nanést do záchodu večer, a přes noc nechat působit. Ráno stačí opět jen setřít kartáčkem a opláchnout.

Jak jste si mohli všimnout, tak výše uvedené metody jsou nejen jednoduché a účinné, ale také bezpečné. Na rozdíl od drahých čistících prostředků, totiž neobsahují žádné nebezpečné látky, které by mohly ohrozit lidské zdraví.

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]