Desítky let starý dům prošel rekonstrukcí, která ho změnila k nepoznání

Každý starý dům si zaslouží rekonstrukci. Ta ho může doslova změnit k nepoznání, jako tomu bylo v tomto případě. Tedy v případě nemovitosti, která se nachází ve Washingtonu DC a která rekonstrukci skutečně už potřebovala. A to pořádnou. Není divu, jelikož nemovitost pochází z roku 1962, kdy byla postavena.

Mnoho změn i v exteriéru

Většina rekonstrukcí je často zaměřena jenom na interiér. Tento starý dům se však potřeboval změnit celý a tak došlo na to, že byl změněn i z hlediska jeho exteriéru. Výraznou změnou je nejenom jeho zcela nové obložení, tak i velké skleněné plochy. Tato okna jsou povedená nejenom, pokud jde o design, ale dokážou zaujmout také tím, že do interiéru přinášejí podstatně více světla než dříve. Dále nechybí ani stylové hlavní vchodové dveře.

Jídelna, která zaujme

Součástí domu je i rozhodně velmi zajímavá jídelna. Moderní bílý stůl, zajímavé dřevěné židle, ale také zajímavé stropní svítidlo. A k tomu všemu také koberec, který má nejenom praktickou funkci, ale který by jakoby odkazoval k tomu, že jde o starý dům a tak nějaké to retro v interiéru rozhodně není na škodu.

Moderní obývací pokoj

Ten byl změněný k nepoznání. Původní krb, který tento starý dům měl, zůstal zachován. Ale dostal podstatně modernější design, který skvěle zapadá do celé stěny. Opomenout nelze ani výklenek s televizí, velký gauč, či povedené křeslo nebo lampu. Designová čistota ukazuje, že méně je někdy více. V tomto případě stoprocentně.

Prokoukla také kuchyně

Zapomínat nelze ani na to, že i samotná kuchyně dokonale prokoukla. V porovnání s tím, co zde bylo dříve, je to až neuvěřitelná změna. Z malého koutu je velká prostorná kuchyň s ostrůvkem a s mnoha pracovními prostory, stejně jako s mnoha úložnými prvky.

Skvěle vypadá také exteriér

Rekonstrukce se netýkala jenom interiéru, ale i exteriéru, kde vznikla povedená terasa, která přímo svádí k tomu, aby zde člověk na velkém gauči odpočíval, stejně jako dokonale svádí k tomu, aby zde trávil čas s přáteli. Třeba při grilování.

Fotografie: Jennifer Hughes