Dívka dostala od prarodičů zahradní domek na hraní inspirovaný příběhem o Harry Potterovi

Domeček na hraní může vypadat téměř jako reálný domov. Zvláště, pokud máte příbuzné jako tato dívenka. Prarodiče jsou často známí tím, že rozmazlují svá vnoučata. Dave a Ruby Dunlopovi ze Spencerville v americkém Ontariu dali rozmazlování zcela nový rozměr.

Zbožňují totiž svou dvouletou vnučku jménem Logan nade vše. Chtěli jí dát něco, co by si opravdu užila a protože Loganovy rodiče jsou velkými fanoušky Harryho Pottera, Dunlopovi se rozhodli, že jejich malé zlatíčko si zaslouží své vlastní, miniaturní Bradavice. Součástí tohoto úžasné hřiště je:

  • Bradavice,
  • obchod s hůlkami pana Olivandera,
  • nástupiště 93/4,
  • část domu rodiny Dursleyových z Kvikálkova.

Pocta J. K. Rowling

V domě, který se rozkládá na rozloze přes 32 metrů čtverečních, se kromě výše zmíněného nachází také také mnoho detailů, včetně portrétů Albuse Brumbála a mnoha dalších postav. Vše, co tam tito úžasní prarodiče nechali postavit, se klaní umění autorce příběhů a Harry Potterovi, J. K. Rowling. Takové hřiště by se jistě líbilo a mnoha dospělým fanouškům těchto legendárních knih.

Náročná výroba

Dunlopovi pověřili výrobou tohoto speciálního hřiště společnost z kanadské Alberty, která se výrobou podobných věcí zabývá denně. Produkce jedinečného projektu jim zabrala asi šest týdnů. Poté co ji dovezli klientům na zadní zahradu Dunlopových, trvala kompletace konstrukce další tři dny.

Celá rodina je domkem nadšená, a to jak dospělí, tak i děti. Domek se rozhodně stane vrcholem vzpomínek na mnoho příštích let. V zadní části domečku se totiž nachází i krásná skluzavka.

I přesto, že byl dům vytvořen speciálně pro Logan, hrát si tam mohou i její mladší sourozenci a jejich kamarádi. Netřeba říkat, že tyto děti jsou skutečně rozmazlené. Takový luxus ale samozřejmě žádné dítě nepotřebuje.

Fotografie: SWNS

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]