Doplňte ložnici stylovým toaletním stolkem se šperkovnicí

Každá žena moc dobře ví, že o sebe musí pravidelně pečovat, jinak se nebude líbit sama sobě ani svému partnerovi. Čekat ráno ve frontě na koupelnu, kde se může nalíčit a doplnit svůj outfit šperky, je nemyslitelné, často i k naštvání. Naštěstí existuje toaletní stolek se zrcadlem i šperkovnicí. Jedná se o malé království ženskosti.

Vše po ruce

Praktický toaletní stolek mívaly dámy od nepaměti. Své místo si našly i v moderní době, kdy o sebe musí žena také pečovat. Právě v něm má uloženy krémy na ruce i obličej, parfémy, laky na nehty, líčidla, šperky a možná i tajné dopisy a fotky. Toaletní stolky lze pořídit v mnoha variantách. Do moderních ložnic padnou jaké ulité extravagantní kousky, ale nejvíce se dámám líbí princeznovské modely. Dalším kritériem výběru je barva. Toaletky mohou být bílé, černé, přírodní, ale také růžové. Právě po růžových touží nejedna mladá slečna.

Zrcadlo je základ

Toaletní stolky a zrcadla, to k sobě patří jako ryba k vodě. E-shopy nabízejí modely s jedním zrcadlem, které se dá naklánět anebo více zrcadly, menších a větších rozměrů. Klíčem ke spokojenosti jsou samozřejmě šuplíky, do kterých si žena uloží kosmetické potřeby, romantické upomínky či věci osobní hygieny. Snad neexistuje dáma, co by se ráda neparádila. Sbírku svých prstýnků, náramků a náušnic dokonale roztřídí do šperkovnice. I těch je hned nespočet tvarů, provedení a velikostí. Nejpraktičtější kousky mají i malé zrcadlo a mnoho přihrádek na klenoty.

V zrcadle zkontrolujete svůj outfit

Pokud není v domě dostatek místa na toaletní stolek, i tak můžete svůj boj s prostorem vyhrát. Skvělým tipem je velké úzké zrcadlo, po jehož otevření máte k dispozici přihrádky na řetízky, náušnice, náramky, ale také kosmetiku a drobnosti. Nedílnou součástí je odkládací plocha na kabelky či fotografie.