Dovolená v Americe nemusí vždy znamenat jen ruch velkoměsta

Dovolená v Americe je hit. Spojené státy americké patří mezi země, do kterých každý rok směřují statisíce turistů. Spojené státy ale nejsou jen velkoměsta typu New York či Los Angeles, nabízí i krásnou přírodu. Jedním ze států, který láká na  rozlehlé lesy a čistá jezera, je stát Washington ležící na západě Spojených států na hranicích s Kanadou.

Svou dovolenou tu navíc nemusíte strávit jen v hotelech či pensionu, ale také v typických chatách a usedlostech, které jí dodají tu pravou atmosféru. Jedním z takovýchto typů ubytování je i rezidence s názvem BainBridge.

Typická americká venkovská usedlost

Celý objekt, který na první pohled připomíná moderní statek, je velmi rozlehlý a nabízí obrovské prostory i pohodlí. Zevnějšek domu je obložen cedrovým dřevem, které je jako materiál velmi odolné, zároveň má specifickou vůni i barvu a také je typickým stromem, který roste v okolí.

Velká prosklená okna i dveře dodávají celému domu dostatek světla a zároveň umožňují krásné výhledy do okolní přírody. V okolí domu je rovněž travnatý prostor, který nabízí možnost relaxace, sportovního využití i místo pro nejrůznější hry vašich dětí.

Moderní interiér a neopakovatelný prostor

Dveřmi v přízemí se vstoupí do předsíně, kde je dostatek prostoru na odložení bund i bot. Z předsíně se poté dostanete dále do obývacího pokoje, kde v pohodlných křeslech či na gauči můžete relaxovat a kochat se krásami panenské přírody. Kromě toho se v obývacím pokoji nachází i krb, u nějž můžete trávit příjemné večery. Z obývacího pokoje vedou francouzské dveře na velkou terasu, kde se rovněž nachází posezení s výhledem na jezero. Na obývací pokoj poté navazuje prostorná kuchyně a jídelna, které jsou zařízeny v moderní a decentní šedé barvě.

V horním patře domu, do nějž se dostanete pomocí pohodlného schodiště, se nachází několik ložnic, které jsou zařízeny v moderním minimalistickém stylu. Některé ložnice nabízejí především dětmi oblíbené palandové postele. V domě se nachází také několik koupelen, jedna například s velkou prosklenou sprchou. Za zmínku také stojí to, že v horním patře mezi jednotlivými místnostmi přecházíte prostřednictvím jedinečných designových můstků, které celému prostoru dodávají na zajímavosti a originalitě.

Fotografie: Dana Webber Design Group, Aaron Leitz