Dům na kolech je originálním řešením bydlení. Je luxusní a může stát kdekoliv

Není to jenom klasické bydlení v domech nebo v bytech, které lze pořídit. Hitem posledních let je mít dům na kolech. Může se mu říkat mobilní dům, nebo také mobilheim. Mnoho lidí si v daných případech myslí, že je to spíše něco, co lze považovat za nouzové řešení bytové potřeby. Když se však podíváte na tento dům, dost možná usoudíte, že je lepší než místo, kde bydlíte nyní.

Dům na kolech nemusí být lowcost

Ano, jsou karavany a mobilní domy, které nabídnou jednu jedinou místnost, která není moc dobře ano prakticky vybavena. Toto řešení ale není to jediné, které existuje. Narazit se dá na pravý opak, a to luxusně zařízený dům na kolech. Bydlet v něm je v tu chvíli snem mnoha lidí.

Velké mobilní sídlo

I když se jedná o dům na kolech, vypadá velmi luxusně. A je také velký. Ostatně můžete to posoudit sami. Celkově se jedná o bydlení, které je dlouhé 43 stop a které je široké 11 stop. To znamená, že svou užitnou plochou může hravě přesahovat velikost mnoha bytů.

Nabídne dokonce i patro

Když budete procházet jednotlivými místnostmi, zjistíte že žádná nechybí. Dole na vás čeká obývací část, které je samozřejmě spojena s kuchyní – to je dnes trendy. A kuchyň rozhodně není nijak malá. Dále nezapomínejme ani koupelnu, nebo také na ložnici. Co je jejím unikátem? To, že je umístěna v patře. Opět ruku na srdce – kdo z vás může říci, že bydlí v patrovém domě, nebo v loftovém bytě?

Kola přinášejí výhody

Tento dům na kolech má ještě jednu velkou výhodu. Když si ho pořídíte, nemusíte stejně jako u bytu nebo domu žít celý život jenom na jednom jediném místě. Můžete ho jednoduše zapřáhnout za auto a zajet s ním jinam. Ideální pro toho, kdo má rád své vlastní bydlení, ale zároveň se nechce vázat jenom na jednu jedinou lokalitu. Co říkáte, lákal by vás takový styl bydlení a vidíte v něm také tolik plusů, jako my?

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]