Dům u jezera poskytne ohromný prostor i možnost z obýváku skočit do vody

Dům u jezera nemusí být jenom splněným romantickým snem. Může jít o splnění snu o dokonalé nemovitosti, která má tolik pozitiv, že začnete majitelům tohoto domu závidět hned po několika prvních řádcích. Pokud byste ho snad chtěli odkoupit, je třeba zamířit do Brazílie.

Ohromná plocha k životu

Dům rozhodně není malý a už vůbec není na nijak malém pozemku. Celkově mluvíme o 1 200 metrech čtverečných, což je hodnota, která skutečně může budit závist. Pozemek je dokonale udržovaný, s nádhernou trávou, která doslova láká k tomu udělat si piknik, nebo si na ní jenom tak lehnout. A to není jediná možnost, kde dům u jezera umožní relaxovat.

Stvořen pro relaxaci

Že je tento dům u jezera doslova stvořený k relaxaci, to jasno dokládají i další prvky. Zapomenout nelze ani na uměle vybudované menší jezero, určené ke koupání, do kterého se dá skočit přímo z terasy, která navazuje na obývací pokoj, zapomínat nelze ani na parní lázeň, nebo třeba také na vířivku. Kdo má rád aktivní odpočinek, jistě by zde využil posilovnu, nebo možnost vytáhnout kolo a vyrazit.

Unikátní vysoké stropy

Stačí se podívat dovnitř a je celkem jasně vidět, že tento dům u jezera má velmi netradiční architekturu. Jak z důvodu výšky místností, tak z toho důvodu, že součástí nejsou běžné stropy. V několikametrové výšce se tyčí jenom samotná konstrukce střechy, což je design, kterým se architekti inspirovali v řadě železničních stanic. Zde toto řešení interiér nejenom ještě více zvětšuje, ale díky dřevu navozuje útulný pocit.

Vše, co si kdo žádá

Přece jenom se ještě jednou vrátíme k tomu, co vše se dá v tomto domě dělat. Co třeba posezení u zapáleného krbu? Nebo je snad v plánu film na kvalitním domácím kině? Či snad možnost relaxovat na některém z lehátek?

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]