Důvody, proč se párty stany neztratí v žádné zahradě

Fotografie: Adobestock

Pořádáte pravidelné letní grilovačky, sedánky s přáteli, oslavy narozenin a dalších významných životních milníků a všechny tyto události mají společné to, že se při jejich pořádání všichni sejdou na vaší zahradě? Aby byl váš pobyt v zahradě ještě pohodlnější a příjemnější, zvažte pořízení párty stanu. Má natolik všestranné využití, že rozhodně najdete důvod, proč si ho za svým domem musíte postavit.

Párty stan místo domácí jídelny

Milujete venkovní stolování a jakmile vám to počasí jen trochu dovolí, vydáváte se společně s talířem a příborem na zahradu? Párty stany v zahradě jsou rozhodně příjemným zpestřením každého stolování a lze si v nich vytvořit pohodlné zázemí. Dokonce si budete moci vychutnat společné obědy i večeře s přáteli a rodinou na vaší zahradě i tehdy, kdy vám nebude přát počasí.

Venkovní stany lze využít jako sklad pro nábytek a další předměty

Stejně jako se skladové haly využívají k uschování materiálu, můžete i vy svůj venkovní stan využít jako jakýsi sklad. Venkovní nábytek, jenž nechcete nechávat venku, ale zároveň vás nebaví jej pokaždé uklízet do zahradního domku či garáže, můžete nechat v párty stanu, kde bude schován před zloději a ochráněn před venkovními vlivy.

Ve stanu budete mít dostatek soukromí

Jste obklopeni zvědavými sousedy ze všech stran a ze všeho nejvíc toužíte po troše soukromí a klidu? Řešením může být právě venkovní stan. Jakmile si do něj zalezete, budete si moci užívat klidu, protože o vaší přítomnosti nebude nikdo vědět.

Pozvedněte venkovní stolování na vyšší úroveň, nechávejte svůj venkovní nábytek přes noc venku a užívejte si zasloužený odpočinek v klidu a soukromí. Ke všem těmto činnostem vám báječně poslouží jediná věc – párty stan. Jeho montáž i demontáž je snadná a rychlá.