FAVEX je specialista na hutní materiál

Fotografie: Pixabay

Současný trh s hutními materiály je poměrně rozmanitý, ovšem navázat spolupráci se spolehlivým dodavatelem je občas nadlidský výkon. Pokud tedy hledáte společnost, která má silné jméno v oblasti hutních materiálů, není nic jednoduššího než se obrátit na FAVEX. V nabídce má jekly, nerezové trubky i ocelové tyče. Stejně tak poskytuje služby různého charakteru. V následujících řádcích vám o daném profesionálovi prozradíme více informací.

FAVEX na tuzemském trhu působí od roku 1994 a za dobu své existence si společnost vybudovala poměrně významné postavení. Přímo na skladu má tisíce aktivních položek, které si mohou objednat zákazníci nejen z České republiky, ale klidně i ze Slovenska, Polska či Rakouska.

Hutní materiál za přijatelné ceny

Stejně jako stavební, tak i hutní materiál si neustále drží ceny a v dlouhodobém horizontu ceny rostou. Dodavatelé se snaží co nejvíce zbohatnout a někteří zvyšují ceny o desítky procent. FAVEX však jde proti proudu. Ocelové trubky i tyče zakoupíte za stále přijatelné ceny. Vybrat si můžete z mnoha rozměrových norem a v různých provedeních.

Služby, které vám nesmí uniknout

Vedle hutního materiálu nabízí FAVEX i služby. Zajišťuje třeba pálení laserem, přičemž disponuje 3D laserovým pálicím strojem Bystronic FL300, který používá metodu CO2. Prostřednictvím této techniky je možné realizovat kolmé pálení ocelových trubek a profilů s naprostou přesností.

FAVEX má k dispozici i automatické dělicí linky Adige určené k dělení trubek, uzavřených či otevřených profilů. Linka zvládne pracovat také s plnými materiály, neboť je opatřena precizními pilovými kotouči. Závěrem nesmíme zapomenout na pásovou poloautomatickou pilu Bomar Production 500.460 ANC 1500, která je vhodná pro trubky, čtvercové profily a obdélníkové profily.

Stačí tedy poslat nezávaznou poptávku.