Investice do zapuštěných zahradních bazénů se do budoucna vyplácí!

Přemýšlíte nad zahradním bazénem pro relaxaci v horkých letních dnech? Pokud chcete dlouhodobé řešení, zapomeňte na laciný nafukovací bazén. Ten byste pravděpodobně museli příští sezónu kupovat nový. Pořiďte si zahradní bazén podzemní, jehož investice se do budoucna vyplatí!

Plastový zahradní bazén uspokojí i ty nejnáročnější milovníky plavání

V dnešní době již za poměrně slušné ceny seženete kvalitní plastový bazén zapuštěný do země, který uspokojí i ty nejnáročnější plavce. Plastové zahradní bazény od společnosti Bazény Šulc se vyznačují vysokou kvalitou a dlouhou životností. Materiál, ze kterého je zahradní bazén vytvořen působí luxusně a odolává vůči mrazům a přímému slunečnímu záření. Zahradní bazény jsou navíc vybaveny vestavěným rohovým protiskluzovým schodištěm, které zaručuje bezpečný vstup do vody a vytváří místo pro relaxaci. Samozřejmostí je rovněž možnost dokoupit si veškeré potřebné příslušenství k zahradnímu bazénu.

Upravte si prostor okolo Vašeho zahradního bazénu

Zapuštěný zahradní bazén nenarušuje celkový vzhled zahrady, jelikož jeho stěny netyčí do výšky a nekazí tak celkový výhled. K této variantě zahradního bazénu navíc oceníte možnost upravit si prostor bazénu podle Vašich představ. Ideálně si okolo bazénu vybudujte zpevněnou plochu, která bude 2 metry široká. Plocha může být ze dřeva nebo z dlažby. Důležité však je, aby materiál nebyl kluzký a naopak byl mrazuvzdorný. Zpevněná plocha poté s ostatními částmi zahrady může být propojena výsadbou dřevin nebo trvalek. Dbejte přitom na to, aby tyto rostliny neměly velké množství jemných opadavých listů. Třešničkou na dortu je v tomto případě volba zastřešení bazénu. Zastřešení Vám chrání bazén před nečistotami, udržuje vodu teplou, šetří provozní náklady a prodlužuje koupací sezónu.