Jak na stěhování? V Brně za vás starosti vyřeší Stěhování Staněk

Nové hnízdo postaveno, jen se přestěhovat? Onen poslední článek v celém řetězci úkonů, které zařizování domova představuje, by člověk na první pohled mohl podceňovat. „A pak už se jen přestěhuju!“, říkáte si. Avšak samotné stěhování je pěkná věda! Nechte si poradit od odborníka a nelamte si hlavu!

Stěhování Staněk – profesionální přestěhování již víc než 20 let

Nejen v Brně a jeho okolí se můžete s klidem svěřit do rukou firmě Stěhování Staněk. Od roku 1998 funguje na českém trhu, za tu dobu za ní stojí tisíce spokojených klientů. Nabízí odbornou pomoc a radu, vyškolené stěhovací profesionály a přívětivé jednání za skvělé ceny.

Sídlo firmy najdete v brněnské městské části Medlánky. Stěhování v rámci Brna a do 30 kilometrů od něj nabízí Stěhování Staněk bez poplatku za cestovné!

S čím se na Stěhování Staněk obrátit? Meze se nekladou!

Stěhování Staněk vám bez mrknutí oka pomůže s celým procesem stěhování – nejdříve můžete očekávat návštěvu, jejímž cílem bude vytvoření pevně daného stěhovacího plánu. V den D si pak už můžete jen dát nohy nahoru a nechat proškolené zaměstnance, ať vás přestěhují rychle a bezpečně.

Firma nabízí komplexní služby – bezpečné zabalení stěhovaných věcí, přestěhování nejen věcí denní potřeby a klasického vybavení domácnosti, ale i těžkých břemen, starožitností či cenností, jakými jsou například stará pianina, sběratelské exponáty nebo domácí trezory. V případě potřeby vám rádi uloží vaše věci ve skladovacích kontejnerech s možností pronájmu již od 1 měsíce.

Přestěhují nejen byt!

Rodinné stěhování, tedy přestěhování domů a bytů patří mezi nejčastější zakázky, firma však umí zařídit i stěhování kanceláří, celých výrobních závodů a výstavních expozic. Pomůže vám i v případě, že se stěhujete do zahraničí či naopak ze zahraničí zpět do České republiky, zkušenosti má nejen se stěhováním v rámci EU, potažmo celé Evropy, ale i v zámoří.

Stále vás trápí obavy způsobené stěhováním? Ozvěte se Stěhování Staněk v kontaktním formuláři a jako mávnutím kouzelné hůlky se můžete těšit na rychlé a bezpečné přestěhování!