Jednoduchý, ale vyhovující dům. Prodává se pouze za odhadní cenu

Trhy s nemovitostmi jsou v Americe mnohem flexibilnější a zároveň mají často také bohatší nabídku než dům k prodeji v Evropě. Příkladem může být zajímavá a finančně velmi výhodná nemovitost v Sherbrooke. Dům se totiž prodává za velmi nízkou cenu, která odpovídá pouze jeho odhadu.

Fotografie: DuProprio

V domě je vše, co běžně potřebujeme

Jedná se o přízemní domek s podkrovím, který je zvenku obložen světlým dřevem. K domku náleží také malá zahrada, kde se v současné době nachází pouze travnatý prostor s malým praktickým přístřeškem pro uskladnění zahradního náčiní.

Fotografie: DuProprio

Za vstupními dveřmi se nachází podlouhlá hala, ve které je díky bočním oknům dostatek světla. Zajímavé je, že tato hala neslouží pouze jako šatna na odložení oblečení, ale v její zadní části se nachází pračka a sušička. Vstupní halou se dostaneme do kuchyně, která je zařízena ve světlých barvách, bílé a béžové, pouze podlaha a jídelní stůl jsou ze dřeva.

Fotografie: DuProprio

Na kuchyni dále navazuje prostor, který slouží jako pracovna či domácí kancelář s psacím stolem a počítačem. Z kanceláře po dvou schodech sestoupíme do obývacího pokoje, který je celý ze dřeva, najdeme ho na podlaze, stropě i stěnách.

Dále se v obývacím pokoji nachází pohodlná sedací souprava s křeslem a také velká televize a hi-fi souprava.

Fotografie: DuProprio

Další místností je koupelna, ve které se nachází velký sprchový kout a podobně jako v kuchyni je zařízena světlých barvách. Poslední místnosti, kterou najdeme v přízemí, je ložnice s manželskou postelí.

Fotografie: DuProprio

Podkroví i suterén nabízejí další možnosti

Dům má ale rovněž v podkroví, kde se nyní nachází další ložnice, tento prostor je ale možné v budoucnu využít i jiným způsobem. Na americké poměry poměrně nezvyklé a zajímavé je také to, že dům má suterén, který slouží jako skladiště pro uložení nejrůznějších potřebných i méně potřebné věcí.

Fotografie: DuProprio

Jak jsme již uvedli výše, v nedávné době prošel dům rekonstrukcí, renovovány byly například podlahy, střecha a topení. To je zárukou, že v blízké budoucnosti jeho majitel nebude muset do těchto věcí investovat a bude se moci soustředit pouze na vybavení interiérů či kultivaci zahrady. Pokud vás tento dům zaujal, je k prodeji za velmi výhodnou cenu sto dvaceti čtyř tisíc dolarů.

Fotografie: DuProprio

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]