Máte před sebou stěhování? A patřičným obalovým materiálem jste se zásobili?

Použít již použité krabice z hypermarketů? Pro účely stěhování si raději pořiďte nepoužité kartonové. V nich vaše cennosti stěhování přečkají bez úhony.

Základem úspěšného stěhování, aby tedy nebylo naplněno známé pořekadlo, že lepší než stěhovat se je vyhořet, je organizace práce. V den D vše musí klapat jako švýcarské hodinky. Vše musíte mít připravené a samozřejmě pečlivě zabalené a zalepené. Ideálně do k tomu určeného obalového materiálu.

Na obalovém materiálu nešetřete!

Balení v žádném případě nepodceňujte. Ani na něm nešetře. Právě jeho kvalita a vaše pečlivost jsou zárukou, že vaše cennosti se na místo určení dostanou v pořádku a neporušené. Základem jsou k tomu určené pevné kartonové krabices patřičnou nosností. O ty nežadoňte v supermarketech, ale pořiďte se je na speciálních e-shopech.

Pevné krabice z pětivrstvé lepenky

V nabídce e-shopu obaly-kredo.cz například najdete velmi pevné kartonové krabice z pětivrstvé lepenky, které zkrátka něco unesou, ať již se jedná o krabice klopové, výsekové, nastavitelné, úložné, archivační, poštovní krabice na knihy, víno a pro účely stěhování právě krabice stěhovací. Na ty byste se měli zaměřit.

Kartonový šatní box a krabice na obrazy

V segmentu stěhovacích krabic najdete nepřeberné množství krabic určených pro transport předmětů různého charakteru. Na výběr tak máte nejenže klasické krabice různých rozměrů od nejmenších až po ty největší, ale také speciální krabice na obrazy a dokonce i kartonový šatní box opatřený tyčí na zavěšení oděvů na ramínkách.

Zamezte pohybu volných předmětů v krabici

Pokud krabicí nebudete mít naplněnou na maximum nebo pokud budete chtít zamezit pohybu volných předmětů v krabici, nezapomeňte si i s krabicemi objednat speciální výplň do krabic. A každou krabici dobře zalepte! K tomu vám zase poslouží k tomu určené pevné lepicí pásky.

Zvládli jste to? Pokud ano, tak můžete směle prohlásit, že jste pro bezpeční přepravovaných předmětů učinili maximum.