Měření kvality vzduchu v místnosti

Fotografie: Studio Romantic / stock.adobe

Zdravý životní styl je velkým tématem moderní doby. A platí, že rozhodně nejde jen o stravování nebo sportovní aktivity. Jde o komplexní záležitost, velký vliv má totiž také prostředí, ve kterém se obvykle nacházíme. Svou roli hraje i kvalita ovzduší, pokud budete dlouhodobě v nevyhovujících podmínkách, dostaví se například bolest hlavy a s ní spojená horší nálada.

Koncentrace oxidu uhličitého ve vašem bytě si zaslouží pravidelně monitorovat. Nejde o žádný složitý úkol, poradíte si s ním díky moderní elektronice. Je nenápadná, velmi malá, ale naprosto spolehlivá. Hodí se pro garsonky, nemocnice i školní třídy.

Snadná údržba je velkou výhodou

Dnešní elektronika nabídne jednoduché ovládání bez nutnosti složité údržby. I velmi malé zařízení může zvládnout pečlivý dohled nad ovzduším ve vašem bytě. Měření kvality vzduchu v místnosti poskytne důležitou zpětnou vazbu, která rozhodně nemůže být na druhé koleji. Výsledky totiž mohou mít vliv i na pracovní výkony nebo zdravotní stav členů rodiny. Až příliš vysoká koncentrace oxidu uhličitého je, zjednodušeně řečeno, nezdravá. Dlouhodobý monitoring je proto vhodný. Elektronika na zdi upozorní, že by bylo vhodné vyvětrat. Jde o doplněk do každého interiéru. Kancelář, ložnice nebo dětský pokoj, ale také řada dalších míst, využití se rozhodně meze nekladou. Vždyť zdraví je v každém případě až na prvním místě!

Fotografie: Cel-tec

Baterie má velkou kapacitu

A další výhody? Jistě, vysoká kapacita baterie znamená, že se nebudete muset starat o časté dobíjení. Samotná instalace je pak hračkou a obejde se zcela bez asistence odborníků. Stačí propojení zařízení s mobilní aplikací a budete mít vše doslova jako na dlani. Ovládá se tak jednoduše, že si to brzy osvojí také děti. Zaujala vás tato tématika? Podívejte se na cel-tec.cz, kde jsou k dispozici další podrobnosti!

Zdroj obrázku: Studio Romantic / stock.adobe.com


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*