Mobilní plachtové haly vyřeší zastřešení snadno a rychle

Řadu provozů a podniků často trápí problém, kde dočasně uskladnit výrobky, zboží nebo materiál. A zdaleka ne vždy je možné a výhodné přistavět odpovídající prostory; mnohdy je třeba situaci vyřešit opravdu rychle. Navíc se nezřídka jedná jen o dočasný stav, kdy bude zastřešení třeba jen na několik týdnů či měsíců. Pak samozřejmě není efektivní ani ekonomické pouštět se do budování nového skladu či haly. Přineslo by jen zbytečné výdaje, složité papírování a pravděpodobně by objekt ani nebyl dokončen včas.

Mobilní plachtové haly poskytnou střechu výrobním prostorám i firemním parkovištím

Jako dočasné řešení jsou ideální mobilní plachtové haly. Jejich postavení je rychlé, snadné a nevyžaduje zbytečnou a časově náročnou administrativu. Jedná se o skvělé a flexibilní řešení pro všechny, kdo si nemohou dovolit otálet. A jejich využití je opravdu mnohostranné. Plachtové haly je možné využít pro dočasné uskladnění stavebního materiálu přímo u místa realizace stavby, i k uskladnění většího množství sezónního zboží. Navíc je instalace mobilních plachtových hal možná i doslova i na zelené louce. A pokud je hala pro potřeby firmy příliš prostorově naddimenzovaná, jsou tu ještě skladové stany. Ty poskytují stejné výhody jako plachtové haly, ale zabírají menší plochu. Vždy je tedy možné zvolit řešení, které odpovídá možnostem a potřebám každé provozovny a podniku.

Skladové stany i plachtové haly si lze i pronajmout

Řada firem vidí flexibilní skladové stany a plachtové haly jako ideální řešení, nicméně ne vždy se jim chce investovat do jejich nákupu. Naštěstí není třeba dlouze přemýšlet nebo volit kompromisy; mobilní haly i skladové sklady si je možné pronajmout pouze na dobu, kdy budou opravdu využívány. Argoservis nabízí pronájem skladovacích stanů od 4 do 10 metrů šířky a s variabilně nastavitelnou délkou, lehkých montovaných mobilních hal s šířkou 10, 12 a 15 metrů. A pro ty, kdo potřebují zastřešit opravdu velkou plochu, tu jsou plachtové haly široké 20 či 40 metrů. Argoservis dokáže zajistit i montáž, vytápění, klimatizaci, osvětlení či položení podlahové krytiny.