Na první pohled malý dům má uvnitř dostatek prostoru a zároveň úžasný výhled

Myslíte si, že máte malý dům? Nemusí to nutně znamenat, že se budete tísnit. Tato nemovitost je jasným příkladem. Pokud se podíváme na její technické parametry, tak je třeba říci, že její podlahová plocha činí 30 metrů čtverečných. Když se však podíváte dovnitř, budete překvapeni kolik prostoru nabízí.

Dům byl postaven na krásném místě ve Velké Británii

Už jenom samotná jeho poloha dává tušit, že bude v mnoha věcech unikátní. Malý dům byl volen záměrně, jelikož velký by se do krajiny ani na zvolené místo nijak výrazně nehodil. Když se na tuto stavbu podíváte, nelze jí upřít zcela výjimečný výhled, který majitelům každý závidí. Pokud byste ho chtěli vidět na vlastní oči, je třeba vyrazit do Velké Británie.

Prostorná terasa zvyšuje možnosti využití

Součástí domu je také prostorná terasa, která výrazně zvyšuje možnosti využití. Proč stolovat v jídelně, když je možné jíst venku. Proč odpočívat v obýváku u televize, když je lepší být venku na čerstvém vzduchu. Najednou zjistíte, že stovky metrů čtverečných interiérové podlahové plochy člověk reálně ani nevyužije. A když ano, ne nějak dobře.

Otevřené dispozice dělají z domu velkou nemovitost

Je jasné, že pokud by bylo vše striktně odděleno, bude každá místnost působit stísněně a dost možná také ponuře. Proto bylo zvoleno lepší řešení v podobě takzvaných otevřených dispozic. V tu chvíli to vypadá, že tento malý dům nabídne více prostoru než nemovitosti s dvojnásobnou plochou. Je vidět, že když se u řešení dispozic přemýšlí, reálné rozměry nehrají roli.

Vše, co majitelé potřebují

Velikost tohoto domu je vlastně srovnatelná s mnoha byty. A i tam mají majitelé vše, co k plnohodnotnému životu potřebují. Byla by chyba si myslet, že v tomto případě je to jinak. Ostatně prostřednictvím fotografií můžete nahlédnout dovnitř a přesvědčit se o tom, že bydlení v této nemovitosti musí být radost.

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]