Na své zahradě vybudoval obří psí hřiště pro své čtyřnohé miláčky

Tomu se říká láska ke zvířatům. Tento muž se rozhodl, že na své zahradě vybuduje něco unikátního. Obrovské psí hřiště. A to jenom proto, aby pro své čtyřnohé miláčky zajistil pohyb a také zábavu. Jde o velkého milovníka psů, jelikož má hned čtyři.

Ty se jmenují Tessa, Bruno, Cooper a Mia. Díky velké zahradě se mohli vždy bez problémů proběhnout. Ale postupem času majiteli přišlo, že je to přece jenom trochu málo, a tak se rozhodl, že jim vybuduje něco úžasného.

Začal přemýšlet nad tím, co postaví

Pomalu ale jistě začínal přemýšlet nad tím, co pro své psy postaví. Chtěl, aby jeho psí hřiště bylo skutečně dokonalé. Inspiroval se těmi veřejnými, inspiroval se v zahraničí, a tak jeho nápad pomalu dostával jasné obrysy. Pomalu kreslil první návrhy až došlo k tomu, že byl spokojený s finální podobou. A ta už na papíře stála zato.

Pustil se do práce. Svépomocí

Když měl jasno o výsledném vzhledu, pustil se do práce. Nenajal na to žádnou firmu, ani nekoupil hotové krabicové řešení. Pustil se do práce svépomocí. Sehnal si materiál, sehnal si nářadí a stavbou trávil v podstatě každý den, vždy po práci. Víkendy pracoval celé. Sice to šlo pomaleji, než čekal, ale s každým dalším dnem věděl, že se pomalu chýlí ke konci a že jeho psi budou moci mít něco, co jim ostatní mohou jenom závidět. Takové psí hřiště za to rozhodně stojí.

Výsledek je dokonalý

Postavené psí hřiště je jedním slovem dokonalé. Jeho psi zde mají skutečně vše, co potřebují. Mnoho různých cestiček, po kterých mohou běhat. Dále nechybí ani místo kde se mohou ukrýt, nebo kde mohou odpočívat. Dokonce mohou využít i hydrant k tomu, pokud jsou na záchod. Vše doplňuje třeba i kousek provazu na kousání, nebo bazén, pokud se budou chtít ochladit. Je vidět, že muž je velkým milovníkem psů a dal si skutečně záležet na tom, aby jeho pejsci měli všem, co chtějí a potřebují mít.

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]