Nádherný srub láká na krásu dřeva, komfortní interiér i magickou okolní přírodu

Jestliže máte rádi krásnou, čistou a neporušenou přírodu, je Kanada jednou ze zemí, kterou byste měli zcela jistě navštívit. Srub, ve kterém lze bydlet, je pro tuto zemi, a řadu oblastí přímo typickou nemovitostí. Mezi turisticky oblíbené oblasti patří provincie Quebec, ve které se nachází spoustu chat a srubů, které si lze snadno pronajmout a strávit zde několik týdnů v naprostém klidu a souladu s okolími lesy, jezery a horami.

Celý dům pouze ze dřeva

Stavba, která byla nedávno prodána novému majiteli, byla postavena v roce 2003. Jedná se o typický dřevěný srub s přízemím a podkrovím, který je zařízen v kanadském venkovském stylu. Chata nabízí ubytování až pro dvanáct osob najednou, můžete si ji tak pronajmout s celou svou rodinou či přáteli.

V podkroví se nacházejí tři velmi vkusně zařízené ložnice, které nabízejí klid pro ničím nerušený spánek.  V přízemí nalezneme další ložnici a také jeden velký prostor, jehož součástmi jsou moderně vybavená kuchyně, jídelna a obývací pokoj.

Poslední ložnice je umístěna v suterénu budovy. Samozřejmostí jsou tři koupelny, z nichž jedna z nich disponuje i velkou vanou s vířivkou. Ke srubu náleží také velká venkovní terasa s posezením, která nabízí nádherný výhled do okolní přírody.

Celý dům je zařízen ve velmi působivém rustikálním stylu, stěny, podlahy i stropy většiny místností jsou obložené světlým dřevem.

Dřevo je materiál, který uvnitř interiéru zcela převládá a zároveň mu dodává jeho jedinečnou atmosféru.

V srdci kouzelné přírody

Tento srub se nachází na břehu jednoho z mnoha kanadských jezer s křišťálově čistou vodou a v jeho okolí se nacházejí husté lesy. Z terasy i velkých oken domu se tak otevírá krásný výhled do okolí, který vás nejen uklidní, ale zároveň nabije energií.

Stavba je zajímavá i z architektonického hlediska, svým vzhledem i funkčností dokonale souzní s okolní přírodou a je velmi ekologická. Pokud vás tato chata zaujala, tak ji můžete najít v regionu Outaouais, vzdáleném přibližně půl hodiny jízdy autem od hlavního města Ottawa.

Fotografie: Centris

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]