Julia Roberts nemá hluboko do kapsy, pořídila si dům za téměř 200 milionů korun

Herečku Julii Roberts známe například z filmů Pretty Woman, Nothing Hill a Erin Brockowich. Dnes se ale nebudeme věnovat její herecké kariéře, naopak nahlédneme do jejího soukromí. Během své kariéry si díky úspěšným filmům vydělala poměrně velké množství peněz, které ráda investuje do nemovitostí. Nejnovějším přírůstkem do její sbírky je historický dům v San Franciscu.

Je známo, že trvale herečka žije především na svém ranči v Malibu, při pohledu na fotografie je jasné, že teď bude zcela jistě trávit více času i v San Franciscu.

Výhled na Golden Gate Bridge

Tento dům, který byl postaven ve viktoriánském stylu před více než sto dvaceti lety, se nachází v Presidio Heights, jedné z nejluxusnějších čtvrtí San Francisca, a má rozlohu téměř šest set metrů čtverečních. V interiéru tak najdeme například pět ložnic a koupelen, vlastní kinosál či vinný sklep. Dále se v domě nachází obývací pokoj s krbem, prostorná jídelna, kuchyň a několik koupelen.

Z oken a teras domu navíc můžete obdivovat nejkrásnější a nejfotografovanější most světa, slavný Golden Gate, z dalších pokojů se otevírá působivý výhled na celé město. Musíme zároveň dodat, že za tento luxus zaplatila herečka také nemalou finanční částku, přesněji osm milionů tři sta tisíc dolarů, tedy téměř sto devadesát dva milionů korun.

Překvapivě moderní a elegantní interiéry

Zatímco zvenku je dům svými zelenkavými cihlami a historickými okny typickou ukázkou viktoriánského stylu, interiéry jsou velmi originální kombinací tradice a modernosti. Vše působí velmi vzdušným a prostorným dojmem. Zcela jistě k tomu přispívá elegantní styl nábytku a dekorací. Většina nábytku je v bílé či jiné světlé barvě, což vytváří v kombinaci s parketovou dřevěnou podlahou velmi útulný dojem.

Nábytek a dekorace byly vybrány tak, aby korespondovaly s historickým rázem domu, ale zároveň mají i moderní nádech. Za domkem se navíc nachází malý dvorek s venkovním posezením, které herečce umožňuje relaxovat v naprostém soukromí.

Fotografie: Sotheby’s reality

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]