Nafukovací vířivka je nejsnadnější cestou k domácímu wellness

Fotografie: Depositphotos

Na jakoukoliv terasu, pod pergolu či klidně na tu nejmenší zahradu dokážete dostat vodní prvek pro soukromou relaxaci. Díky nafukovacím vířivkám připraveným pro venkovní použití nebudete muset utrácet peníze za pobyty v drahých wellness centrech. Zamiluje si ji celá vaše rodina i přátelé, které můžete pozvat na party klidně přímo do vířivky.

Vířivky jsou velice příjemným zpestřením pro každého, kdo si rád dopřeje relaxaci ve vodě či prostě miluje jakýkoliv vodní prvek. Sednout si do vany není to stejné jako si užít vířivku. Dokonce ani když máme vanu s masážními tryskami. Vířivka je mnohem funkčnější, vlastně i úspornější, protože vodu z ní nevypouštíme, ale udržujeme v potřebné kvalitě jako vodu v bazénu.

Relaxace ve vířivce navíc nemusí být individuální

Nafukovací vířivka dokáže pojmout celou rodinu. Ať již si tedy chcete užít intimní chvilky, příjemnou konverzaci, či si zablbnout s dětmi, které vířivky milují, máte příležitost. Koho vířivka nenapadla jako vánoční dárek pro rodinu, má stále příležitost. Díky nafukovacím vířivkám nepotřebujete žádnou nároční přípravu a instalace je možná extrémně rychle. Již do 10 minut. Takže už za chvíli můžete relaxovat.

Nafoukněte si domácí wellness

Vířivka láká mnoho lidí, ale ty nafukovací jsou často podceňovány. Což je velká škoda. Tyto vířivky splní vše, co po vířivce chcete, a navíc jsou mobilní. V létě si ji tak snadno přesunete na chalupu, kde trávíte více času, na zimu ji můžete přestěhovat domů, třeba na terasu vašeho bytu. Vířivku lze umístit do vhodných interiérových prostor, ale Marimex nabízí všechny své nafukovací vířivky připraveny pro vyžití ve venkovním prostředí. Atraktivní jsou pod širým nebem, ale pravděpodobně dáte přednost zastřešené ploše, třeba pod pergolou.

Nafukovací vířivky, které zprovozníte do 10 minut

V nabídce Marimex si vyberete vířivky pro jednu až čtyři osoby, pro šest osob i pro osm osob. Výbornou volbou jsou cenově zvýhodněné sady, díky kterým je instalace snazší a již není nutné dokupovat žádné příslušenství a doplňky. Marimex nabízí rovněž bazénovou chemii Marimex Spa, která šetří náklady, udrží vodu ve vířivce v perfektním stavu a skvěle si rozumí i s nafukovacími vířivkami.