Nelíbí se Vám rostoucí ceny energií? Fotovoltaika nabízí řešení!

Nelíbí se Vám, že dodavatelé energií si účtují víc a víc peněz? Omezte svou závislost na nich díky fotovoltaickým panelům na střeše Vašeho domu. Fotovoltaika Vám pomůže minimalizovat potřebu odběru energií od distributorů a ušetří Vám tak starosti s rostoucí cenou.

Za každého počasí

Bojíte se, že v případě špatného počasí byste se kvůli solárním panelům ocitli bez proudu? Díky chytrému systému Alpha Storion, který ve společnosti Funkční domy instalujeme, se toho nemusíte obávat! Přebytky Vámi vyrobené energie, které se nespotřebují ihned ukládá do baterií, a Vy tak můžete tuto energie využít v době, kdy slunce nesvítí. Díky tomu bude Váš dům hybridní solární elektrárnou, a nebudete muset řešit problémy s přebytky, které byste jinak museli nevýhodně prodat do distribuční sítě, a poté je v době nedostatku opět nakupovat.

Kvalitní baterie s dlouhou životností

Bojíte se, že s bateriemi budou pouze problémy? Nebo že po chvíli odejde a Vy budete muset koupit novou? Systém Alpha Storion disponuje dvěma revolučními systémy, díky kterému se snaží prodloužit životnost baterie na naprosté maximum. Systém EMS, Energy Management System, reguluje odběr z baterie, aby byl řádný a rovnoměrný, a baterie tak nebyla přetěžována. Sytém BMS, Battery Management System, se naopak stará o to, aby byly všechny články v baterii využívány rovnoměrně. Navíc díky tomuto systému můžete vždy do systému jednoduše zapojit další baterii, pokud Vám nebude stačit ta, kterou máte.

Dotační program od státu

Nemáte na přechod na fotovoltaiku dost peněz? Státní dotační program Nová zelená úsporám Vám může proplatit až 50% z pořizovací ceny. Díky tomu nebyl přechod na zelené energie nikdy výhodnější. Dotaci můžeme vyřídit za Vás, a vyřídit k ní potřebnou byrokracii a podklady. Přechod na fotovoltaiku pro Vás bude výhodný a jednoduchý.