Nový systém parního žehlení prádla. Je šetrnější k oblečení a zbaví ho všech bakterií a virů

Snazší, rychlejší a hygieničtější žehlení. Pro někoho, kdo pravidelně chytá žehličku do ruky, je to velký sen. Ať už jde o domácí hospodyňku, nebo pracoviště, kde je žehlení na denním pořádku. Se švýcarským žehlicím systémem LAURASTAR to je nejen možné, ale i lehce dostupné.

Hygienická pára o vysoké teplotě zbaví oblečení všeho škodlivého

Nový způsob žehlení, který LAURASTAR nabízí, je založený na hygienické páře. Ta dokáže z oblečení odstranit 99,99 % všech bakterií, virů, hub a roztočů, a to i těch, které obvykle odolávají čtyřicetistupňovému praní. Může za to technologie hloubkového čištění tkanin a vysoká teplota páry. LAURASTAR reprezentují dva unikátní produkty, parní generátor a komplexní žehlicí systém.

S parním generátorem vyžehlíte košili i na ramínku

Parní generátor Laurastar je samostatnou přenosnou parní stanicí. Slouží jak pro standardní žehlení na prkně, tak i pro rychlou úpravu například košile přímo na ramínku. Obsahuje žehličku o váze pouhého kilogramu, manipulace s ní je tak velmi snadná. Parní generátor LAURASTAR LIFT XTRA pracuje díky suché páře velmi rychle. Na oblečení působí v krátkých přerušovaných intervalech (tzv. pulzní parou), což zaručuje optimální rozložení páry. Výsledkem je pak dokonale hladké oblečení.

Žehlicí systém pro profesionální žehlení

Žehlicí systém Laurastar je komplexní zařízení, které se skládá z aktivního žehlicího prkna z broušeného hliníku, opatřeného potahem, řídicí jednotkou a žehličkou o váze kolem jednoho kilogramu. Aktivní žehlicí prkno pomáhá rychleji odstraňovat páru z oblečení a chrání tak jeho tkaniny. Zároveň udržuje žehlenou látku na místě, čímž zabraňuje tvorbě záhybů. Pod oblečením se při žehlení vytvoří vzduchový polštář, zabezpečující hladký výsledek. Doslova hladký, tedy v podobě hladkého oblečení.

Žehlicí systém je vybavený několika novými technologiemi, například DMS (Dry Microfine Systém) – suchou hygienickou párou. Ta nejen že disponuje výše zmíněnými hygienickými účinky, ale umí zachovat oblečení dokonale suché ihned po žehlení. Žádné vlhké skvrny už vás tak při žehlení nebudou trápit.