Obytný autobus místo domu. I takto netradičně lze bydlet

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak může vypadat bydlení v autobusu? Pokud si ho dostatečně zrekonstruujete, tak dokonale. Dokonce může plně nahradit klasický byt nebo dům. Pokud nevěříte, podívejte se s námi na několik zajímavých přestaveb. Ty vás přesvědčí o tom, že bydlet se dá téměř v čemkoliv.

Školní autobus

Mnozí dobře víme, jak přesně vypadá. U tohoto došlo nejenom ke změně jeho malby zvenčí. Když nahlédnete dovnitř, zaujme vás krásný interiér. Hlavně potom dřevěná podlaha, zajímavé obložení stropu, ale i stylové sladění v kombinaci s bílou barvou. V něčem takovém bydlet musí být skutečná radost.

Klasický autobus

Tuto podobu autobusů také jistě velmi dobře znáte. A jak to může vypadat uvnitř? Oproti předchozímu řešení není vzhled interiéru až tak designově čistý, ale o to více na vás dýchne unikátní domácí atmosféra. Květiny, dekorace a zajímavé zařízení. Výsledkem je opravdu zajímavé bydlení.

Mini autobus

Nemusí se nutně jednat jenom o ty největší autobusy, které lze přetvořit na obytný prostor. S tímto můžete cestovat kamkoliv. Třeba se surfařským prknem, nebo s jízdním kolem. A uvnitř můžete plnohodnotně bydlet. V krásném interiéru, který zaujme množstvím dřeva, bílou barvou a rozhodně i dostatkem prostoru.

Obytný autobus

Toto řešení už je pro bydlení připraveno ze samotné výroby. Vzhledem k roku výroby tohoto autobusu však musíme říci, že jeho interiér v původním stavu může být zastaralý. Proto se jeho majitel pustil do několika úprav. A ty vypadají naprosto dokonale. Kdo by nevěděl kde je , tipnul by skvěle zařízený byt.

Znovu školní autobus

Tento posouvá možnosti bydlení ještě o další kus kupředu. Když se podíváte dovnitř, láká na dostatek prostoru i skvělý design. Dále nabídne i plošinu na střeše – třeba na odpočinek i stanování. Dokonce je vybaven fotovoltaickými panely, které vyrábějí elektřinu, a tak autobusu zajistí určitou soběstačnost.

Klasický van

Nejde přímo o bydlení v autobusu, ale toto řešení k němu má velmi blízko. Pokud si myslíte, že van může nabídnout jenom skromnost a nouzové přespání, tak se pletete. Podívejte se na tento a budete si jisti, že je dokonalý.

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]