Opuštěný vagón slouží jako ubytování. Uvnitř je neuvěřitelně útulný

K čemu může sloužit opuštěný železniční vagón? Tento konkrétní k bydlení. Útulnému, dostatečně velkému a plnohodnotnému. Takto si fanoušek železnice upravil jeden takový. Ale nebydlí v něm, jelikož ho nabízí k pronájmu komukoliv. Pokud byste někdy zavítali do Montany v USA, a hledali jste netradiční nocleh, může to být právě tento vysloužilý a upravený železniční vagon!

Starý, vysloužilý vagon

Když se podíváte na ubytování blíže, tak uvidíte, že se skutečně jedná o klasický železniční vagon, který však už neslouží k přepravě, ale je určený k bydlení. Až na dvoje schůdky, které usnadňují vcházení a vycházení se při pohledu z venku nijak neliší od těch, co stále vidíte na železnici. Uvnitř se však skrývá něco jiného.

Plnohodnotně vybavený apartmán

Pokud si říkáte, že vagon bude nabízet spíše skromnější a obyčejné bydlení určené pro takzvané baťůžkáře, kterým stačí jenom postel a nic více nepotřebují, vyvedeme vás z omylu. Tento vagon totiž dokáže nabídnout ubytování pro ty nejnáročnější. Stačí nahlédnout dovnitř a nebudete věřit tomu, co vše se dokázalo vytvořit díky unikátní renovaci a také rekonstrukci. Je to plnohodnotně vybavený apartmán.

Všude je útulno

Tento typ vagonu patří mezi ty, které byly ještě vyráběny ze dřeva. A právě to je materiálem, kterým je vagón jak stále ještě obložen, tak jde i o materiál, který dominuje v samotném interiéru, díky čemuž vytváří velmi útulné prostředí, které přímo svádí k tomu, aby zde lidé mohli trávit více než jednu noc. Dřevěné obložení, dřevěný nábytek a řada dalších věcí vytvářejí tu pravou, příjemnou atmosféru.

Neuvěříte, že jste ve vlaku

Je až k neuvěření, co vše se dokázalo v rámci této renovace udělat. Až jednou do tohoto vagonu vstoupíte, nebudete věřit, že jste ve vlaku. Máte tu kuchyni, king size postel, máte tu mnoho prostoru, dokonce i velká okna, stylovou koupelnu a mnoho dalšího. Podobné vybavení mnohdy nedokážou nabídnout ani plnohodnotné apartmány ve standardních nemovitostech.

Fotografie: Izaak Walton Inn

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]